Modom Kompresné lýtkové pančuchy so zipsom

Modom Kompresné lýtkové pančuchy so zipsom, L/XL

16.49 €

V zľave je Modom Kompresné lýtkové pančuchy so zipsom, L/XL od top značky - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v úžasnej akcii za 16.49 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Zásielky nad € vám bude doručený ZDARMA. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 8594161072263
Do obchodu

Popis

Vysoko pohodlné, prispôsobivé, pod oblečením nenápadné kompresné pančuchy majú praktický dlhý zips, ktorý uľahčuje navlečenie aj vyzlečenie. Kompresné pančuchy slúžia ako osvedčená pomôcka pri prevencii a liečbe kŕčových žíl. Znižujú pocit únavy, tiaže a napätia v nohách.Oceníte pri opuchoch dolných končatín z rôznych diagnostických dôvodov - kardiaci, diabetici, chorí s obličkami. Vhodné pre všetkých, ktorí trpia obmedzeným alebo zablokovaným lymfatickým obehom v dolných končatinách.Odporúčame pre všetky profesie, predovšetkým pre tých, ktorí majú záťaž dolných končatín alebo pri dlhšom sedení a pre záhradkárov. určené na liečbu chronickej žilovej nedostatočnosti pre pacientov s nekomplikovanými varixami a edémami sú vhodné pre pacientov po operáciách, po sklerotizácii pre prípady menej závažných zápalov žily svoje využitie nájdu aj po trombózachParametre: zloženie: nylon 96 %, elastan 4 % rozmery: 37 cm - 45 cm obvod lýtka, 23 cm - 27 cm obvod nad členkom II. kompresná trieda pančuchy v druhej kompresnej triede (II.KT zodpovedá tlaku 23 - 32 mm/Hg) majú liečebné účinky.

Parametre tovaru Modom Kompresné lýtkové pančuchy so zipsom, L/XL

Názov: Modom Kompresné lýtkové pančuchy so zipsom, L/XL EAN: 8594161072263 Výrobca: Farba: béžová : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag