Modom Korektor na vzpriamené držanie tela

Modom Korektor na vzpriamené držanie tela, čierna, SJH 121

16.49 €

Poctivý výrobok, Modom Korektor na vzpriamené držanie tela, čierna, SJH 121 obľúbenej značky - tento artikel musíte mať extra výhodne za 16.49 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Obľúbená ponuka je späť, už žiadne balné a poštovné pri objednávkach nad €. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 8594161071761
Do obchodu

Popis

Zlé držanie tela môže spôsobiť veľa problémov a bolestí, riešenie je našťastie jednoduché! Či už vysedávate dlhé hodiny v kancelárii, v škole alebo pri počítači, korektor držania tela vám pomôže sedieť správne. Efektívne narovná chrbticu a predchádza bolestiam v oblasti šije, ramien, krížov a pod. Vhodný je ale napríklad aj pri cvičení či dlhom státí. Pod oblečením je neviditeľný, praktická je univerzálna veľkosť a nastaviteľné zapínanie. Prvý týždeň sa odporúča každodenné nosenie po dobu 10 až 20 minút, potom čas postupne predlžujte. Korektor je vyrobený z neoprénu, kože a tkaniny..

Parametre tovaru Modom Korektor na vzpriamené držanie tela, čierna, SJH 121

Názov: Modom Korektor na vzpriamené držanie tela, čierna, SJH 121 EAN: 8594161071761 Výrobca: Farba: čierna : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag