Modom Podpora pozdĺžnej klenby Menthogel sada 2 ks

Modom Podpora pozdĺžnej klenby Menthogel sada 2 ks, univerzálna veľkosť OR 21

8.49 €

Neodoláte: Modom Podpora pozdĺžnej klenby Menthogel sada 2 ks, univerzálna veľkosť OR 21 s preslávenou značkou - tento artikel je v tento okamih s úžasnou cenovkou 8.49 €. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. NEPLATÍTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, ponuka platí pre objednávky nad euro. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8027148053745
Do obchodu

Popis

Kúpte si túto špeciálnu podporu, ktorá vám zlepší komfort chodidla, absorbuje otrasy, zmierni trenie, zväčší stabilitu nohy a zabráni prípadnej bolesti. Využijete pri problémoch s priehlavkom, pozdĺžnou klenbou a chrbticou.Dokonale sa prispôsobí tvaru nohy, je príjemne mäkká, hypoalergénna, veľmi flexibilná a roztiahnuteľná. Vďaka povrchovej štruktúre je zaistený dokonalý komfort a redukuje sa potenie. Osviežujúca mentolová vôňa pomáha pred nepríjemným zápachom.Je vyrobená z termoplastickej gumy SEBS. Mentol je zavedený v materiáli, aj počas používania drží svoj nádych. Ľahko sa čistí, stačí iba umyť čistou vodou..

Parametre tovaru Modom Podpora pozdĺžnej klenby Menthogel sada 2 ks, univerzálna veľkosť OR 21

Názov: Modom Podpora pozdĺžnej klenby Menthogel sada 2 ks, univerzálna veľkosť OR 21 EAN: 8027148053745 Výrobca: Farba: zelená : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag