Modom Posilňovač prstov a ruky

Modom Posilňovač prstov a ruky, 2 ks - SJH 561

9.49 €

Diskontný Modom Posilňovač prstov a ruky, 2 ks - SJH 561 čo nám dodáva - tento hit môžete zohnať s neuveriteľnou zľavou za 9.49 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Ak nechcete platiť poštovné, stačí vytvoriť objednávku s minimálnou hodnotou €. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 4260484593597
Do obchodu

Popis

Kúpte si túto sadu posilňovačov, ktoré vám pomôžu s posilnením svalov na rukách. Uchopovací oválny posilňovač posilňuje ruky a predlaktia, zlepšuje úchop, posilňuje pevný stisk i rozvíja motorické schopnosti. Používa sa pri rehabilitácii prstov, ruky, zápästia a predlaktia, pomáha obnovovať ich funkciu a silu. Tvar kopíruje prirodzené kontúry dlane. Zelený posilňovač je ideálnou pomôckou pre cvičenie prstov ruky, posilňuje prstné svaly a podporuje ich vzájomnú koordináciu.Posilňovače môžete využiť aj po úrazoch alebo operáciách, pri rekonvalescencii po mŕtvici, pri artritíde alebo pre zníženie stresu. Sú ideálne aj pre seniorov alebo osoby s motorickým obmedzeniam, ktorí s ich pomocou môžu zlepšiť a udržať silu a flexibilitu vo svojich rukách.Technické parametre: rozmer zeleného posilňovača - 7,5 x 7,5 x 0,8 cm rozmer oválneho posilňovača - 7,3 x 4 x 4 cm.

Parametre tovaru Modom Posilňovač prstov a ruky, 2 ks - SJH 561

Názov: Modom Posilňovač prstov a ruky, 2 ks - SJH 561 EAN: 4260484593597 Výrobca: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag