Nastaviteľné dioptrické okuliare Adlens

Nastaviteľné dioptrické okuliare Adlens, čierna

31.99 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Nastaviteľné dioptrické okuliare Adlens, čierna pochádzajúce od značky - tento hit nájdete vo výhodnej akcii za 31.99 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. A to nie je všetko, e-shop za vás zaplatí dopravu, ak hodnota vášho košíka presiahne €. Nech vám ušetrené eura urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 9551008280006
Do obchodu

Popis

Unikátne okuliare Adlens® s nastaviteľnými šošovkami poskytnú dokonalé videnie na blízko i na diaľku. Posuvné šošovky umožnia prispôsobiť a zaostriť okuliare s ohľadom na momentálnu situáciu. Jednoduchým otáčaním kolieska si môžete nastaviť tak silné dioptrie, aké potrebujete, a to na každom oku zvlášť. Dioptrie sú nastaviteľné od -6 do +3. Okuliare sú vhodné pre všetky príležitosti a činnosti - čítanie, práca na počítači, sledovanie TV, ručné, detailné práce a pod. Balené v ochrannom plastovom puzdre.Vlastnosti: individuálne nastaviteľné dioptrie vhodné pre krátkozrakých i ďalekozrakých univerzálne okuliare pre celú rodinu napomáhajú ostrému a jasnému videniu ľahké, flexibilné, odolné.

Parametre tovaru Nastaviteľné dioptrické okuliare Adlens, čierna

Názov: Nastaviteľné dioptrické okuliare Adlens, čierna EAN: 9551008280006 Výrobca: Farba: čierna : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag