Nextime Plug Inn 2610zw nástenné hodiny čierna Nextime

Nextime Plug Inn 2610zw nástenné hodiny čierna

106.99 €

No tak toto je gól: Nextime Plug Inn 2610zw nástenné hodiny čierna od populárneho výrobcu Nextime - tento hit môžete zaobstarať v jedinečnej akcii za 88.99 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Čo tak doprava ZDARMA? Ak si objednáte viac ako €, neplatíte poštovné. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 8717545051313
Do obchodu

Popis

Nextime

Nextime je holandská dizajnová firma, ktorá sa špecializuje predovšetkým na návrhy a výrobu dizajnových hodín. Nextime prezentuje široký záber hodín, ktoré sú unikátne i inšpiratívne a ponúka témy vychádzajúce z tradície až do súčasnosti. Dizajnové nástenné hodiny, ktoré výrazne oživia a doplnia Váš interiér. Hodiny Plug Inn sa stali takou ikonou, že sa ich niektorí snažili aj napodobniť, ale originál patrí iba značke Nextime a jej dizajnérovi. Ich závideniahodná vlastnosť tkvie v modernej, štýlovej a napriek tomu klasickej podobe, ktorá sa hodí ako do vášho domova, tak i kancelárie. Ich výhodou je tiež nadčasový vzhľad, ktorý vás neomrzí ani po niekoľkých rokoch.Quartzový hodinový strojček poháňaný batériou..

Parametre tovaru Nextime Plug Inn 2610zw nástenné hodiny čierna

Názov: Nextime Plug Inn 2610zw nástenné hodiny čierna EAN: 8717545051313 Výrobca: Nextime Farba: čierna : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag