NG Darčeková sada pre mužov Homme for men

NG Darčeková sada pre mužov Homme for men

11.99 €

Vaše možnosti obohacujúce NG Darčeková sada pre mužov Homme for men obľúbenej značky - tento tovar zakúpite za jedinečnú cenu 11.99 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Dochádza vám čas na dopravu ZDARMA na objednávky v hodnote € a viac! Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8719214753221
Do obchodu

Popis

Panský parfém a sprchový gél Homme for Men je chladná a sebavedomá vôňa pre mužov 21. storočia. Ovocne svieže tóny na stretnutie s mužnými exotickými drevinami a zemitým vetiverom. Vďaka tejto kombinácii je Homme pre mužov jedným z najúspešnejších parfémov. Inšpirované vôňou: Boss Bottled.Drevitá toaletná voda s osviežujúcim ľahkým vonným charakterom a korenenými prvkami je obľúbenou pánskou vôňou, ktorá vďaka svojmu špeciálnemu vonnému zloženiu pôsobí klasicky mužne a nadčasovo.Homme for Men sa otvára osviežujúcim mužným nádychom vône citrónu, bergamotu a jemných jabĺk. Srdce klasickej pánskej vône sa skladá z pikantnej škorice, klinčekov a ušľachtilej mahagónovej zložky. Vôňa je zavŕšená čisto drevitým základom santalového dreva, ktoré má silný a mužný finiš pridaním aromatického vetiveru a vanilky.Hlava - bergamot, citrón, zelené jablko (tzv. vysoké tóny - rozvinú sa hneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.)Srdce - klinček, škorica, mahagón (tzv. stredné tóny - srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.)Základ - santalové drevo, vetiver, vanilka (tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfumu. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť aj celý deň.).

Parametre tovaru NG Darčeková sada pre mužov Homme for men

Názov: NG Darčeková sada pre mužov Homme for men EAN: 8719214753221 Výrobca: Farba: čierna : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag