Nôž nerez/UH tortový vlnitý CLASSIC 28 cm Orion

Nôž nerez/UH tortový vlnitý CLASSIC 28 cm

6.99 €

No tak toto je gól: Nôž nerez/UH tortový vlnitý CLASSIC 28 cm populárneho výrobcu Orion - tento tovar si môžete nechať doručiť v perfektnej akcii za 6.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Objednávka bude odoslaná ZDARMA na vami zadanú adresu € alebo viac. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 8592381169121
Do obchodu

Popis

Orion

Pri vlastnoručné výrobe tort oceníte nôž s dlhou čepeľou, s ktorého pomocou korpus pohodlne pozdĺžne rozkrojíte a natriete krémom. Horná časť a boky môžete vďaka vrúbkomzaujímavo ozdobiť.Tortový nôž budete potrebovať aj pri príprave famóznych šľahačkovo-krémových krémešov, venčekov z odpaľovaného cesta a rôznych vrstvených koláčov.Vlastnosti: ostrá čepeľ z nehrdzavejúcej ocele znesie časté používanie ergonomická rukoväť z odolného plastu pre pohodlné držanie väčšia ochrana prstov vďaka zaoblenej časti medzi rukoväťou a čepeľou nôž je optimálne vyvážený, čo neunavuje pri práci možno ho umývať v umývačke riaduPri krájaní torty s čokoládovou polevou ponorte pred každým narezaním čepeľ do horúcej vody a utrite ju. Čokoláda sa nebude lámať..

Parametre tovaru Nôž nerez/UH tortový vlnitý CLASSIC 28 cm

Názov: Nôž nerez/UH tortový vlnitý CLASSIC 28 cm EAN: 8592381169121 Výrobca: Orion : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag