Obojstranná celulárna pemza

Obojstranná celulárna pemza, modrá

6.49 €

Poctivý výrobok, Obojstranná celulárna pemza, modrá čo nám vyrába - tento hit získate s úžasnou cenovkou 6.49 €. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Páči sa vám DOPRAVA, ktorú za vás e-shop platí? Stačí kúpiť cez € a je tvoja. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 8412716300015
Do obchodu

Popis

Táto obojstranná celulárna pemza je nielen šikovná a praktická, ale zároveň sa jedná o ekologický výrobok šetrný k životnému prostrediu, vyrobený z recyklovaných a netoxických materiálov. Pemza je hypoalergénna a bakteriostatická. Má unikátnu štruktúru s dvojitým účinkom - jedna strana odstraňuje hrubú kožu, druhá strana pokožku zjemňuje. Vhodná na ruky a nohy. Zloženie: celulárne sklo.Modrá strana - na rýchle a efektívne odstránenie tvrdej kože z rúk a chodidielBiela strana - zmäkčuje a ošetruje jemné oblasti, obnovuje prirodzenú mäkkosť pokožkyPoužitie: pemzu navlhčite a naneste trochu mydla. Jemne masírujte postihnutú oblasť pokožky. Pemzu po použití opláchnite a nechajte prirodzene uschnúť.Upozornenie: nepoužívajte na suchú pokožku, vyhnete sa tým zapáleniu alebo podráždeniu pokožky v prípade cukrovky sa pred použitím poraďte s lekárom alebo pedikérom.

Parametre tovaru Obojstranná celulárna pemza, modrá

Názov: Obojstranná celulárna pemza, modrá EAN: 8412716300015 Výrobca: Farba: modrá : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag