OPINEL Záhradnícky set nožov

OPINEL Záhradnícky set nožov, 3 ks

52.99 €

Váš obľúbený produkt, OPINEL Záhradnícky set nožov, 3 ks od kvalitného výrobcu - tento artikel sa na vás teší za mimoriadne nízku cenu 52.99 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Len teraz, DOPRAVA ZDARMA pri výbere položiek nad €. Nech vám ušetrené eura urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 3123840016172
Do obchodu

Popis

Odstráňte burinu, prerežte kríky, zbierajte huby, štepte konáre a mnoho ďalšieho. To všetko so záhradníckymi nožmi Opinel.Univerzálny záhradný nôž, ktorý nielen dobre reže i silné povrázky či plast, ale využijete predovšetkým pri úpravách svojej záhradky - odstraňovanie slabších konárov alebo vyväzovanie rastlín. Aby ste ho mali vždy po ruke, je vybavený praktickým otvorom na prevlečenie šnúrky či koženého pútka. Pri používaní oceníte ostrie z nehrdzavejúcej ocele, ošetrené špeciálnym povlakom proti hrdzaveniu. Bezfarebným lakom silne zalakovaná farebná buková rukoväť je nielen odolná voči vlhku, ale aj veľmi príjemná do ruky. Dĺžka čepele: 8 cm.Prerezávací (vrúbľovací) zatvárací záhradnícky nôž ocení každý sadár i záhradkár. Tzv. žabku - ľahko zahnutý nôž z nehrdz. ocele oceníte najmä pri štepení a prerezávaní menších stromčekov či kríkov, využijete ho aj pri reze kvetov do vázy. Pri používaní oceníte ostrie z nehrdzavejúcej ocele, ošetrené špeciálnym povlakom proti hrdzaveniu. Bezfarebným lakom silne zalakovaná farebná buková rukoväť je nielen odolná voči vlhku, ale aj veľmi príjemná do ruky. Dĺžka čepele: 8 cm.Praktická "zatváracia" pílka so zubami radenými v dvoch vzájomne sa doplňujúcich, reverzných radoch. Vynikajúca pre rýchle a presné rezanie vetvičiek do priemeru 8 cm. Ideálny pomocník nielen v záhrade, ale aj pri outdoorových aktivitách, napríklad pri táborení. Vďaka zatváraciemu mechanizmu s poistkou VIROBLOC nemusíte mať obavu zo samovoľného otvorenia. Bezfarebným lakom silne zalakovaná farebná buková rukoväť je nielen odolná voči vlhku, ale aj veľmi príjemná do ruky. Dĺžka čepele: 12 cm..

Parametre tovaru OPINEL Záhradnícky set nožov, 3 ks

Názov: OPINEL Záhradnícky set nožov, 3 ks EAN: 3123840016172 Výrobca: Farba: mix farieb : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag