Orava FI-120 AP inhalátor a tvárová sauna Orava

Orava FI-120 AP inhalátor a tvárová sauna

21.99 €

Limitovaná edícia produktu Orava FI-120 AP inhalátor a tvárová sauna od obľúbenej značky Orava - tento artikel čaká na vás vo výhodnej akcii za 24.99 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. A to nie je všetko, e-shop za vás zaplatí dopravu, ak hodnota vášho košíka presiahne €. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 8586016726629
Do obchodu

Popis

Orava

Tvárová sauna a inhalátor v jednom. Stačí nabrať vodu, pridať vonnú arómu alebo bylinky, zapnúť a potom si už len vychutnávať ozdravovaciu saunu.Už 10 až 15 minút saunovania pomáha efektívne uvoľňovať nosné a čelné dutiny, je prospešné pri liečbe horných dýchacích ciest, uvoľňuje svaly a zmierňuje bolesť. Saunovanie tváre zase pokožku efektívne prekrví, hydratuje ju do hĺbky a obnoví jej svieži vzhľad. Dôsledne pripraví pokožku aj na hĺbkové čistenie a na aplikáciu výživných krémov a liečiacich emulzií.Balenie okrem nadstavca na tvárovú saunu obsahuje aj samostatný nadstavec na nos, a tak je podľa potreby možné nasadiť jeden alebo druhý..

Parametre tovaru Orava FI-120 AP inhalátor a tvárová sauna

Názov: Orava FI-120 AP inhalátor a tvárová sauna EAN: 8586016726629 Výrobca: Orava Farba: ružová : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag