Orava HM-03 GR hotdogovač s možnosťou prípravy vajec Orava

Orava HM-03 GR hotdogovač s možnosťou prípravy vajec

37.90 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Orava HM-03 GR hotdogovač s možnosťou prípravy vajec čo nám dodáva Orava - tento hit získate výhodne za 39.96 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Pri objednávkach nad € od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 8586016726834
Do obchodu

Popis

Orava

Párky a chutné vajíčka na tvrdo teraz pripravíte v jednom spotrebiči. Hotdogovač Orava HM-03 GR s dvoma nástrčnými tŕňmi a varnou nádobou z nehrdzavejúcej ocele dokáže v horúcej pare pripraviť až 6 párkov a s použitím špeciálneho nadstavca aj 6 vajíčok na tvrdo.Keďže sa párky nevaria klasicky vo vode, ale pripravujú sa v pare, sú šťavnatejšie, chutnejšie a je radosť sa do nich zahryznúť. Na ohrev pečiva a vytvorenie dierky, do ktorej vložíte chrumkavý, šťavnatý párok, slúžia 2 tŕne z nehrdzavejúcej ocele. Rožok sa tak vďaka nemu ohreje po celej dĺžke a bude krásne voňavý, ako by bol práve upečený.Vďaka špeciálnemu nadstavcu pripravíte vo varnej nádobe pomocou horúcej pary aj chutné vajíčka. V nádobe tiež môžete variť rôzne druhy zeleniny – brokolica, špargľa či kukuričné klásky budú hotové do 10-minút..

Parametre tovaru Orava HM-03 GR hotdogovač s možnosťou prípravy vajec

Názov: Orava HM-03 GR hotdogovač s možnosťou prípravy vajec EAN: 8586016726834 Výrobca: Orava Farba: sivá : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag