Originálna plátenná taška "Miska pre útulok" hej.sk

Originálna plátenná taška "Miska pre útulok"

4.90 €

Radosť prinášajúci Originálna plátenná taška "Miska pre útulok" od obľúbenej značky hej.sk - tento artikel čaká na vás s neuveriteľnou zľavou za 4.90 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 30 EUR alebo viac. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 75519179
Do obchodu

Popis

hej.sk

Čo všetko vznikne, keď dajú milovníci zvierat hlavy dokopy? Perfektná a originálna taška pre útulok, ktorá má skvelú superschopnosť! Akú? Jej kúpou sa naplní miska opusteným zvieratkám v útulkoch po celom Slovensku a vy tak spravíte dobrú vec a rozvrtíte nejeden zvierací chvost. Ak poznáte projekt Miska pre útulok a ste hrdým prispievateľom krmiva, určite vás touto praktickou taškou potešíme!

Vznikla z lásky a spolupráce zamestnancov Hej.sk s jedinečnou grafičkou Karolínou Tomšejovou, a preto je výnimočná. Budete hrdo nosiť krásnu grafiku a nápis, a tak budú všetci vedieť, že ste skvelá osoba, ktorej nie sú osudy a brušká opustených labiek ľahostajné. Túto tašku kúpite iba u nás, pretože je to originál a bola vytvorená špeciálne pre projekt Miska pre útulok.

Zabudnite na igelitové tašky, ktoré ničia naše životné prostredie a zostaňte verný tejto jednej a šetrnej, v ktorej spokojne odnesiete nákupy, rôzne chovateľské potreby, menšie vrecko granúl alebo pochúťky pre vášho štvornohého, ba dokonca dvojnohého miláčika.

Originálnu tašku si môžete zakúpiť na e-shope Hej.sk alebo priamo na predajni HEJHOUSE Bratislava.

Chcete vedieť o projekte viac? Pozrite si túto peknú stránku. Tašku noste hrdo a nezabudnite si pozrieť náš Facebook alebo sa pochváliť priateľom a rodine na Instagrame s hashtagom #miskapreutulok.

Plným bruškám a dobrým skutkom zdar!.

Parametre tovaru Originálna plátenná taška "Miska pre útulok"

Názov: Originálna plátenná taška "Miska pre útulok"

EAN: 75519179

Výrobca: hej.sk

Výška: 41cm

Šírka: 36cm

Hĺbka: 0.2cm

Značka: hej.sk

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag