Orion Dóza UH dávkovacia Matrix 1

Orion Dóza UH dávkovacia Matrix 1,7 l GREY sivá

4.99 €

Váš obľúbený produkt, Orion Dóza UH dávkovacia Matrix 1,7 l GREY sivá od obľúbenej značky Orion - tento produkt kúpite za vynikajúcu cenu 4.49 €. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Obľúbený bonus, doprava a manipulácia ZDARMA, je k dispozícii pre objednávky nad €. Nech vám ušetrené eura urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 8694917006105
Do obchodu

Popis

Orion

Šikovná zásobnica na potraviny s viečkom a držadlom. Vyrobená z PP plastu. Uumožní prehľadne uložiť sypké potraviny, ako je múka, soľ, cukor, krupica alebo strúhanka. Vďaka držadlu ju ľahko pri varení alebo pečení vyberiete zo zásuvky či kuchynskej skrinky.Viečko zabráni rozsypaniu, zvlhnutiu, preberaniu vôní a chutí z ostatných potravín uložených v skrinke. Dózy možno ich tiež stohovať na seba. Síce má dymové zafarbenie, ale je dostatočne transparentná, máte tak na prvý pohľad prehľad o obsahu zásobnice. Odolná teplotám od -25 °C do +95 °C, je možné ju bez viečka použiť aj v mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke..

Parametre tovaru Orion Dóza UH dávkovacia Matrix 1,7 l GREY sivá

Názov: Orion Dóza UH dávkovacia Matrix 1,7 l GREY sivá EAN: 8694917006105 Výrobca: Orion Farba: sivá : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag