Orion Forma nerez torta posuvná vysoká pr. 16/30 cm Orion

Orion Forma nerez torta posuvná vysoká pr. 16/30 cm

12.99 €

V akcii je len tu Orion Forma nerez torta posuvná vysoká pr. 16/30 cm s akostnou značkou Orion - tento hit ľahko nájdete pri časovo obmedzenej akcii za 12.99 €. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Objednávka bude odoslaná ZDARMA na vami zadanú adresu € alebo viac. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8592381180669
Do obchodu

Popis

Orion

Domáci pekári aj cukrári určite ocenia nastaviteľnú nehrdzavejúcu formu, či už na pečenie tort a koláčov s priemerom 16-30 cm alebo pri príprave niekoľkoposchodových tort. Vo vnútri sú vyznačené čísla, zobrazujúce vybraný priemer.Formu stačí namazať olejom a vysypať múkou, položiť na papier na pečenie na rovnom plechu. Po upečení je možné korpus naplniť hustejším krémom, ovocím, želatínou a pod. Po vychladení a zatuhnutí náplne opatrne na bokoch odrežte a formu rozovretím zložte. K tomu slúžia praktické držadlá, forma drží požadovaný tvar vďaka aretačnému pásiku na boku.Po použití ju je možné umyť v teplej vode so saponátom. Forma je skladná, uložíte ju do zásuvky, kde po zmenšení nezaberie toľko miesta..

Parametre tovaru Orion Forma nerez torta posuvná vysoká pr. 16/30 cm

Názov: Orion Forma nerez torta posuvná vysoká pr. 16/30 cm EAN: 8592381180669 Výrobca: Orion : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag