Orion Hrniec GRANDE pr. 32 cm skleněná pokrievka Orion

Orion Hrniec GRANDE pr. 32 cm skleněná pokrievka

57.99 €

Vynikajúci Orion Hrniec GRANDE pr. 32 cm skleněná pokrievka od top značky Orion - tento hit zoženiete po zľave za 39.99 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Vyberte položky s celkovou hodnotou nad € a poštovné je ZDARMA. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 8592381164317
Do obchodu

Popis

Orion

Masívny hrniec s pokrievkou s veľmi kvalitným nepriľnavým povrchom PFLUON GRANIT. Môžete v ňom variť, smažiť, dusiť, opekať a zapekať s minimálnou spotrebou tuku. Pripravovaný pokrm sa nepripeká. Pokrievka s otvorom pre únik prebytočnej pary.Vhodný na všetky typy spotrebičov vrátane indukcie i rúry. Odporúčame používať kuchynskú chňapku. Pri plynových sporákov voľte správnu veľkosť plameňa, pri elektrických, sklokeramických a indukčných varičov je nutné zvoliť zodpovedajúcu veľkosť platničky. Pripravovaný pokrm možno na sporáku pripraviť a potom ho vložiť do rúry. Pripravené jedlo môžete pohodlne skladovať v hrncoch tiež v chladničke. Pri použití v rúre s pokrievkou max. do 200 °C. Možno umývať v umývačke riadu..

Parametre tovaru Orion Hrniec GRANDE pr. 32 cm skleněná pokrievka

Názov: Orion Hrniec GRANDE pr. 32 cm skleněná pokrievka EAN: 8592381164317 Výrobca: Orion Farba: čierna : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag