Orion Jednorazový pohlcovač vlhkosti 180 g

Orion Jednorazový pohlcovač vlhkosti 180 g, levanduľa

4.99 €

V akcii je Orion Jednorazový pohlcovač vlhkosti 180 g, levanduľa čo nám vyrába Orion - tento tovar si môžete nechať dodať za vynikajúcu cenu 4.99 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Len teraz, DOPRAVA ZDARMA pri výbere položiek nad €. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 8592381122904
Do obchodu

Popis

Orion

Pohlcovač vlhkosti a osviežovač vzduchu s vôňou levandule v jednom vám pomôže zamedziť vlhkosti v byte, v dome, skladoch, garážach a pod. a navyše priestor príjemne prevonia. Je vhodný do priestorov, ktoré nie sú pravidelne vetrané, ale aj pre obdobie, kedy sa prestáva kúriť a vlhkosť sa zvyšuje. V plastovej nádobke sú granule, ktoré pohlcujú vlhkosť zo vzduchu a tá zostáva na dne nádoby. Uvoľňuje príjemnú vôňu (levanduľa), nevydáva žiadny zvuk, nepotrebuje elektrickú energiu, je malý, takže sa vám nikde nebude pliesť. Jednorazový pohlcovač - po naplnení nádobky vodou ju vyhodíte a inštalujete nový pohlcovač. Rozmery: 230 g, 15 x 8,5 x 10,5 cm..

Parametre tovaru Orion Jednorazový pohlcovač vlhkosti 180 g, levanduľa

Názov: Orion Jednorazový pohlcovač vlhkosti 180 g, levanduľa EAN: 8592381122904 Výrobca: Orion : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag