Orion Liatinový odšťavovač ovocia s plátnom Orion

Orion Liatinový odšťavovač ovocia s plátnom

32.99 €

Jedinečná ponuka, Orion Liatinový odšťavovač ovocia s plátnom originálne od labelu Orion - tento tovar zakúpite po zlacnenie za 32.99 €. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Objednávka bude odoslaná ZDARMA na vami zadanú adresu € alebo viac. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 8592381125134
Do obchodu

Popis

Orion

Mechanický mlynček na odšťavovanie, ktorý vylisuje pri správnom postupe a kombinácii šťavu takmer zo všetkých druhov ovocia a zeleniny, obilných tráv, bylín a klíčkov. Pri použití mäkkého ovocia pripraví skôr pyré alebo hustú šťavu s vysokým obsahom vlákniny.Odšťavovanie prebieha vďaka drveniu a tlaku, ktorý vytvára šneková hriadeľ. Všetka vylisovaná šťava odteká otvorom v bočnej strane odšťavovacej komory a cedí sa cez cedidlo, ktoré je umiestnené vo vnútri odšťavovacej komory a následne preteká cez plátno do nádoby. Vďaka tomu získate kvalitnú šťavu bez akejkoľvek nežiaducej dužiny.V prednej časti je možné skrutkou regulovať prítlak dužiny podľa použitej suroviny. Zvyšky ovocia a zeleniny odpadávajú vpredu z odšťavovača. Pomalé lisovanie je súčasne veľmi šetrné ku kvalite šťavy a neničí vitamíny rýchlou oxidáciou a zahrievaním.Špecifikácia: odšťavovač ľahko a pevne prichytíte ku kuchynskej linke pomocou upevňovacej skrutky na dosky s max. hr. 3,5 cm vtláčadlo pre zatlačenie surovín do plniaceho otvoru gumové chrániče zabránia poškodeniu kuchynskej dosky ľahká údržba - stačí opláchnuť prúdom vody rozmery: výška od stola 17,5 cm; násypka pr. 9 cm nie je vhodný do umývačky riadu.

Parametre tovaru Orion Liatinový odšťavovač ovocia s plátnom

Názov: Orion Liatinový odšťavovač ovocia s plátnom EAN: 8592381125134 Výrobca: Orion Farba: strieborná : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag