Orion Minútka kuchynská na vajíčka ŽĹTOK Orion

Orion Minútka kuchynská na vajíčka ŽĹTOK

3.99 €

Urobte si radosť: Orion Minútka kuchynská na vajíčka ŽĹTOK od obľúbenej spoločnosti Orion - tento hit môžete zohnať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 3.99 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Dochádza vám čas na dopravu ZDARMA na objednávky v hodnote € a viac! Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 8592381100421
Do obchodu

Popis

Orion

Už sa vám niekedy stalo, že ste pred raňajkami ponúkali varené vajcia a nedokázali odhadnúť, koľko času je nutné na jeho uvarenie do požadovaného stavu konzumácie? Dobrá správa pre všetkých - túto neistotu odbúra odborník na prípravu varených vajec, náš pán Žĺtok. Stačí ho vložiť medzi varené vajíčka priamo do hrnca a potom len čakať, kedy vám ukáže požadovaný stupeň uvarenia. Zistíte to pomocou tepelného indikátora vo vnútri tohto výborného pomocníka, kedy červená farba ustupuje podľa dĺžky strávenej vo vriacej vode a ukazuje tak na ryskách stupeň uvarenia vajíčka. Odteraz si už môžete byť vždy istí, že vajcia uvaríte práve tak, ako potrebujete..

Parametre tovaru Orion Minútka kuchynská na vajíčka ŽĹTOK

Názov: Orion Minútka kuchynská na vajíčka ŽĹTOK EAN: 8592381100421 Výrobca: Orion Farba: oranžová : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag