Orion Odpadkový kôš na triedený odpad 25 l

Orion Odpadkový kôš na triedený odpad 25 l, zelená

12.99 €

Tradičný bestseller, Orion Odpadkový kôš na triedený odpad 25 l, zelená od Orion - tento hit získate za takmer veľkoobchodnú cenu 10.99 €. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. A najlepšie zo všetkého je, keď si objednáte viac ako € za dopravu nezaplatíte ani euro. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 5903456111786
Do obchodu

Popis

Orion

Odpadkový kôš je miestom, kde končia poškodené, použité veci, obaly, nečistoty a ďalší rôznorodý odpad z domácnosti. Tento kôš z pevného plastu PP je možné využiť na triedenie odpadu tak, aby do bežného komunálneho odpadu neprišli materiály, ktoré je možné recyklovať.Má čiernu farbu, praktické držadlo uľahčujúce prenášanie ku kontajneru na triedený odpad a veko so zelenou západkou. Táto farba ho predurčuje na ukladanie farebného skla, fliaš, zaváracích pohárov a pod., ale ak sa rozhodnete, môže slúžiť na ukladanie iných druhov odpadu. Využijete ho totiž nielen v kuchyni, ale aj v garáži alebo v dielni.Farebná západka na veku je doplnená zo spodnej strany priehradkou na filter na pohlcovanie pachov (filter nie je súčasťou balenia).Pri zakúpení viacerých kusov ho môžete používať aj ako súpravu, stohovať koše na seba..

Parametre tovaru Orion Odpadkový kôš na triedený odpad 25 l, zelená

Názov: Orion Odpadkový kôš na triedený odpad 25 l, zelená EAN: 5903456111786 Výrobca: Orion Farba: zelená : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag