Orion Plastová dóza s tesnením PRIM

Orion Plastová dóza s tesnením PRIM, 1,5 l

4.99 €

Najpredávanejšie Orion Plastová dóza s tesnením PRIM, 1,5 l od známeho výrobcu Orion - tento hit môžete zaobstarať s úžasnou cenovkou 4.99 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Doprava bez poplatku sa teraz vzťahuje na objednávky s minimálnou hodnotou €. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 8696287301040
Do obchodu

Popis

Orion

Praktická transparentná hranatá plastová dóza sa hodí na každodenné použitie v domácnosti, ale aj na prevážanie, prenášanie potravín do práce, na výlet či dovolenku. Je ideálnou nádobou na uchovanie čerstvých potravín alebo zvyškov od obeda v chladničke.Vďaka silikónovému tesneniu vo viečku a postranným klipom ju možno pevne uzavrieť tak, aby sa polievka, omáčka, šaláty s jogurtom alebo marinované mäso pripravené na grilovanie nevyliali.Použitie od -25 °C do +95 °C ju predurčuje na uloženie do chladničky, ale aj mrazničky. Doma alebo v práci je možné pripravené jedlo v dóze bez viečka ohriať v mikrovlnnej rúre a umyť v umývačke..

Parametre tovaru Orion Plastová dóza s tesnením PRIM, 1,5 l

Názov: Orion Plastová dóza s tesnením PRIM, 1,5 l EAN: 8696287301040 Výrobca: Orion Farba: číra : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag