Orion Plech smalt s nepriľnavým povrchom GRANDE Orion

Orion Plech smalt s nepriľnavým povrchom GRANDE

20.99 €

Hit z katalógu: Orion Plech smalt s nepriľnavým povrchom GRANDE od obľúbenej značky Orion - tento artikel odporúčame po zľave za 20.99 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Ak nechcete platiť poštovné, stačí vytvoriť objednávku s minimálnou hodnotou €. Nech vám ušetrené eura urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 8592381144425
Do obchodu

Popis

Orion

Smaltovaný hlboký plech s vnútornou nepriľnavou teflónovou vrstvou Whitford o rozmere 39 x 33 cm využijete na pečenie mäsa, zapekanie zeleniny, cestovín aj na prípravu múčnikov či kysnutých buchiet.Nie je potrebné používať papier na pečenie, plech stačí ľahko vymazať alebo vystriekať sprejom na pečenie, upečené dobroty ľahko z plechu s výškou 4,5 cm vyberiete.Vďaka svojmu rozmeru sa zmestí do bežnej veľkosti plynovej, elektrickej aj teplovzdušnej rúry.Možno ho umývať v umývačke riadu, pri väčšom pripečení, napr. ak vytečie náplň z jablčnej štrúdle, čo sa niekedy stáva, stačí plech odmočiť. Pri manipulácii s horúcim plechom používajte chňapky. Odporúčame používať drevené, nylonové alebo silikónové náčinie, aby nedošlo k poškodeniu teflónovej vrstvy..

Parametre tovaru Orion Plech smalt s nepriľnavým povrchom GRANDE

Názov: Orion Plech smalt s nepriľnavým povrchom GRANDE EAN: 8592381144425 Výrobca: Orion Farba: čierna : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag