Orion Pohár na víno KAŽDÝ DEN

Orion Pohár na víno KAŽDÝ DEN, 450 ml

7.99 €

Neodoláte: Orion Pohár na víno KAŽDÝ DEN, 450 ml s pečaťou kvality Orion - tento hit ľahko nájdete extra výhodne za 7.99 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Len teraz, DOPRAVA ZDARMA pri výbere položiek nad €. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8592381183424
Do obchodu

Popis

Orion

Obľúbené víno si vychutnajte v krásnom pohári z českej produkcie - Bohemia Crystal. Originálny text xt KAŽDÝ DEN MÁ SVŮJ PŘÍBĚH je doplnený motívom rozfúkaných púpav. Tento nežný motív sa objavuje aj na ďalších kúskoch z kolekcie KAŽDÝ DEN a pochádza z rúk kreatívnych dizajnérov. Môže byť peknou pozornosťou pre partnera, priateľov či kolegu.Je vyrobený z kvalitného českého skla, kalich je na vysokej stopke, aby víno zbytočne neteplalo dotykom ruky a mohlo sa s ním ľahko zakrúžiť.Možno umývať v umývačke riadu, ale je nutné použitie jemných čistiacich prostriedkov určených na sklo a starostlivo poháre rovnať do umývačky, aby ostatné predmety pohára nepoškodili. Častým umývaním v umývačke môže dôjsť k postupnému zmývaniu dekoru, čo nemôže byť predmetom reklamácie..

Parametre tovaru Orion Pohár na víno KAŽDÝ DEN, 450 ml

Názov: Orion Pohár na víno KAŽDÝ DEN, 450 ml EAN: 8592381183424 Výrobca: Orion Farba: číra : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag