Orion Príborník US s posuv.dielom 39x29 cm biely Orion

Orion Príborník US s posuv.dielom 39x29 cm biely

8.99 €

Dnes sme vybrali: Orion Príborník US s posuv.dielom 39x29 cm biely od kvalitnej značky Orion - tento produkt máte za pár kliknutí s unikátnou zľavou za 7.99 €. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Obľúbený bonus, doprava a manipulácia ZDARMA, je k dispozícii pre objednávky nad €. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 8006839006468
Do obchodu

Popis

Orion

Biely plastový príborník udrží príbory a ostatné kuchynské náčinie prehľadne zrovnané v zásuvke. Je rozdelený na 6 sekcií, kam je možné uložiť základné druhy príborov, nože, vidličky a lyžice, lyžičky či nože. Navyše má horný posuvný odnímateľný diel s ďalšími tromi sekciami, kam sa zmestí ďalšie kuchynské náčinie i drobnosti, ako vývrtky, gumičky alebo menšie štipce na uzavretie vrecúšok. Je možné ho ponechať upevnený na spodnej časti, alebo ho využijete samostatne.Vďaka použitému materiálu, polypropylénu, sa navyše príborník udržuje ľahko v čistote..

Parametre tovaru Orion Príborník US s posuv.dielom 39x29 cm biely

Názov: Orion Príborník US s posuv.dielom 39x29 cm biely EAN: 8006839006468 Výrobca: Orion Farba: biela : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag