Orion Samolepky na dózy s kriedou Obdĺžnik

Orion Samolepky na dózy s kriedou Obdĺžnik, 16 ks

2.99 €

Práve je za dobrú cenu Orion Samolepky na dózy s kriedou Obdĺžnik, 16 ks od populárneho výrobcu Orion - tento artikel je v túto chvíľu s výnimočnou zľavou za 2.49 €. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Len teraz, DOPRAVA ZDARMA pri výbere položiek nad €. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 8592381178222
Do obchodu

Popis

Orion

Čierne obdĺžnikové samolepky na dvoch listoch môžete využiť na označenie dóz na uloženie potravín, ale aj úložných boxov, krabíc, koreničiek, kompótov, marmelád alebo darčekov hand made výroby. Perfektne sa hodia k bielym dózam Whiteline.Archy obsahujú 16 ks samolepiek v dvoch veľkostiach (8 väčších + 8 menších). Ďalej je súčasťou balenia krieda, ktorú môžete samolepky popisovať. Ponúkajú opakované použitie, kriedový nápis po čase jednoducho zmažete a použijete samolepku znova. Môžete použiť aj permanentnú bielu liehovú fixku na trvalé označenie, tá ale nie je súčasťou balenia..

Parametre tovaru Orion Samolepky na dózy s kriedou Obdĺžnik, 16 ks

Názov: Orion Samolepky na dózy s kriedou Obdĺžnik, 16 ks EAN: 8592381178222 Výrobca: Orion Farba: čierna : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag