Orion Vrecko na zdobenie UH 45 cm Orion

Orion Vrecko na zdobenie UH 45 cm

4.99 €

Trhom osvedčený produkt, Orion Vrecko na zdobenie UH 45 cm populárneho výrobcu Orion - tento hit zoženiete vo zľavové akciu za 4.99 €. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Vyberte položky s celkovou hodnotou nad € a poštovné je ZDARMA. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8592381127404
Do obchodu

Popis

Orion

Zdobiace, čiže trezírovacie vrecko ocenia všetci, ktorí chcú zdobiť svoje doma vyrobené dezerty, zákusky a torty krémom, šľahačkou alebo slané chlebíčky a jednohubky obľúbenými nátierkami. V ponuke máme veľké množstvo samostatných nehrdzavejúcich špičiek na kreatívne zdobenie. V rukách je poddajný.Poradí si s odpaľovaným cestom na veterníky a venčeky, zdobením cupcakov, ovocných košíčkov, plnením trubičiek alebo kremrolí.Vrecko dĺžky 45 cm je vyrobené z plastu, takže nedôjde k presakovaniu náplní. Navyše ho možno zastrihnúť podľa priemeru najpoužívanejších špičiek. Jednoduchá údržba, stačí umyť teplou vodou so saponátom..

Parametre tovaru Orion Vrecko na zdobenie UH 45 cm

Názov: Orion Vrecko na zdobenie UH 45 cm EAN: 8592381127404 Výrobca: Orion Farba: transparentná : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag