Osobná váha ETA Laura 0781 0000 biela ETA

Osobná váha ETA Laura 0781 0000 biela

26.90 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Osobná váha ETA Laura 0781 0000 biela od známej značky ETA - tento produkt ponúkame za mimoriadne nízku cenu 26.90 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 30 EUR. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 8590393292813
Do obchodu

Popis

ETA

Digitálna osobná váha ETA Laura vás nielen zváži s presnosťou na 100 g, ale aj zhodnotí vašu formu. Vďaka funkcii telesnej analýzy vám prezradí percento tuku, vody, svaloviny a kostí vo vašom tele a rovno vám aj spočíta BMI – to napovie, či sa pohybujete v pásme podvýživy, normálnej váhy, nadváhy či obezity. K dispozícii je vám tiež orientačný výpočet kalórií, ktoré by ste denne mali priať, aby ste boli fit. Vstupné dáta pre analýzu môže do pamäte váhy zadať až 10 osôb.

Maximálna kapacita váhy je 180 kg. Umožňuje však aj prepnutie jednotiek na lb či st. Váhu navyše nemusíte nijako zapínať – jednoducho sa na ňu postavíte, čím automaticky dôjde k zapnutiu a zváženiu. Následne sa váha sama vypne, a tak nedochádza k nechcenému vybíjaniu batérií.

Všetky informácie vám osobná váha ETA Laura zobrazí na prehľadnom LCD displeji s dotykovým ovládaním. Vážiaca plocha je pokrytá bezpečnostným sklom o hrúbke 6 mm, ktoré ju chráni a dodáva jej punc elegancie a luxusu. Bude tak nielen funkčným pomocníkom, ale aj elegantným doplnkom vašej kúpeľne či spálne.

Údržba váhy ETA Laura je rovnako jednoduchá ako jej používanie. Sklenenú vážiacu plochu stačí jednoducho pretrieť vlhkou handričkou. Váha vás tiež sama upozorní v prípade preťaženia či slabej batérie. Funguje na 3 batérie AAA, ktoré sú súčasťou balenia.

Predĺžená záruka

Na váhu ETA Laura sa vzťahuje bezplatná služba Predĺžená záruka. Po registrácii sa tak záruka na celý produkt predĺži na 3 roky.
Predĺženú záruku si zaregistrujte TU .

.

Parametre tovaru Osobná váha ETA Laura 0781 0000 biela

Názov: Osobná váha ETA Laura 0781 0000 biela

EAN: 8590393292813

Výrobca: ETA

Meranie a analýza: vody v tele, hmotnosti, tuku v tele, svaloviny, hmotnosť kostí, energetická spotreba

Nosnosť: 180kg

Počet pamäťových miest: 10

Presnosť váženia: 100g

Ukazovateľ: digitálny

Typ batérie: AAA

Počet batérií: 3

Batéria súčasťou balenia: Áno

Indikácia vybitých batérií: Áno

SMART: Nie

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag