Plastia Miska na avokádo

Plastia Miska na avokádo, slonová kosť

4.49 €

Dnes je tu pre vás Plastia Miska na avokádo, slonová kosť od výrobcu Plastia - tento tovar si môžete objednať za skvelú cenu 4.49 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Objednávka bude odoslaná ZDARMA na vami zadanú adresu € alebo viac. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8590415018490
Do obchodu

Popis

Plastia

Už ste niekedy pestovali vlastné avokádo? Tak nabudúce, až budete pripravovať quacamole, kôstku nevyhadzujte a zasaďte ju do tejto špeciálnej misky. Avokádo je trochu leňoch a chvíľu si naň počkáte, ale až sa z kôstky vylúpne prvý korienok budete nadšení. Vypestujete si nádherného izbového spoločníka, ale chce to trpezlivosť. Misku môžete použiť aj na pestovanie čerstvých výhonkov cibule.Odporúčame kombinovať s ďalšími výrobkami na domáce pestovanie: microgreens aj regrow. Vytvoríte si tak zelenú zásobáreň vitamínov priamo na kuchynskej linke či stole..

Parametre tovaru Plastia Miska na avokádo, slonová kosť

Názov: Plastia Miska na avokádo, slonová kosť EAN: 8590415018490 Výrobca: Plastia Farba: prírodná : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag