Plastia Pítko pro vtáky Finch

Plastia Pítko pro vtáky Finch, slonová kosť

6.99 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Plastia Pítko pro vtáky Finch, slonová kosť kvalitné značky Plastia - tento tovar si môžete zakúpiť s extra zľavou za 8.49 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Ak sa vám páči doprava zadarmo, uistite sa, že ste si objednali viac ako €. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 8590415012931
Do obchodu

Popis

Plastia

Exteriérové pítko zaujme moderným dizajnom, ktorý zapadne do každej záhrady, ozdobí balkón alebo terasu. Ľahko ho upevníte na kôl alebo tyč či postavíte na vybrané miesto. Umiestnenie je vhodné do voľného priestoru ideálne v tieni. Údržba je veľmi jednoduchá - fontánku s pitnou vodou očistíte vodou a obyčajnou kefkou na ruky, s väčším množstvom rias zatočíte roztokom octu v pomere 1: 9. Pítko vďaka veľkosti slúži pre vtáky v horúcich dňoch aj ako kúpátko. Pítko - kúpátko je určené nielen vtákom, ale aj včelám, motýľom a ďalšiemu hmyzu, preto odporúčame vložiť do pítka niekoľko kamienkov, ktoré pomôžu hmyzu dostať sa von. Objem vody je max. 970 ml..

Parametre tovaru Plastia Pítko pro vtáky Finch, slonová kosť

Názov: Plastia Pítko pro vtáky Finch, slonová kosť EAN: 8590415012931 Výrobca: Plastia Farba: béžová : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag