Plastia Regrow

Plastia Regrow, slonová kosť s kávovou usadeninou

12.49 €

Vynikajúci Plastia Regrow, slonová kosť s kávovou usadeninou originálne od labelu Plastia - tento produkt máte po jednoduchej objednávke pri likvidácii skladu za neprekonateľných 9.49 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Objednávka bude odoslaná ZDARMA na vami zadanú adresu € alebo viac. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 8590415018438
Do obchodu

Popis

Plastia

ReGrow je nový trend, ktorý sa pomaly udomácňuje aj v kuchyniach a správu nesie jednoduchú: nič nevyhadzujte, pestujte. Ide o udržateľné pestovanie, kedy využívame prirodzenú vlastnosť regenerácie rastlín, ktorou je napríklad obrastanie nových vňatí, ktoré možno ďalej využiť na varenie. Nebudete pestovať teda zo semien, ale z odrezkov a zvyškov zeleniny. Skvele sa na pestovanie formou ReGrow hodí koreňová zelenina: zeler, petržlen, mrkva, pór, ale aj jarná cibuľka. V balení tiež nájdete misku na pestovanie cibule alebo avokáda. Odporúčame kombinovať s microgreens a vytvoriť si malý zelený trh na kuchynskej linke.Balenie obsahuje: 1x miska na avokádo a cibuľu 1x regrow 1x návod.

Parametre tovaru Plastia Regrow, slonová kosť s kávovou usadeninou

Názov: Plastia Regrow, slonová kosť s kávovou usadeninou EAN: 8590415018438 Výrobca: Plastia Farba: prírodná : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag