Plyšové levíča sediace 27 cm ECO-FRIENDLY Rappa

Plyšové levíča sediace 27 cm ECO-FRIENDLY

11.99 €

Top produkt, Plyšové levíča sediace 27 cm ECO-FRIENDLY od populárnej značky Rappa - tento produkt objednáte v neopakovateľnej akcii za 14.49 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Keď sa vám páči vyššie uvedený tovar €, už sa nemusíte starať o cenu dopravy, bude ZDARMA. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8590687211650
Do obchodu

Popis

Rappa

Plyšové levíča o veľkosti 27 cm je ručne ušité z vysoko kvalitného, jemného plyšu, a vďaka tomu vyzerá ako živé. Pre svoju roztomilosť sa stáva vítaným spoločníkom nielen do každej detskej izbičky. Je súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA.Tá sa rozhodla ísť zelenou cestou čo najmenej zaťažujúcou životné prostredie - cestou ECO-FRIENDLY. Výplň plyšovej hračky je vyrobená z recyklovaných PET fliaš. Tento materiál je úplne bezpečný, na omak nerozoznateľný od štandardnej výplne a plne atestovaný pre bezpečnosť aj tých najmenších..

Parametre tovaru Plyšové levíča sediace 27 cm ECO-FRIENDLY

Názov: Plyšové levíča sediace 27 cm ECO-FRIENDLY EAN: 8590687211650 Výrobca: Rappa Farba: hnedá : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag