Podlahový vysávač ETA Adagio 0511 90000 modrý + Doprava zadarmo ETA

Podlahový vysávač ETA Adagio 0511 90000 modrý + Doprava zadarmo

169.00 €

Váš obľúbený produkt, Podlahový vysávač ETA Adagio 0511 90000 modrý + Doprava zadarmo od kvalitnej značky ETA - tento produkt dodávame v neopakovateľnej akcii za 169.00 €. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 30 EUR a viac! Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 8590393259298
Do obchodu

Popis

ETA

ŠtýlovýETA Adagio 051190000 v modernom modro-čierno-striebornom prevedení , sa radí do kategórie 4 AAAA (A – energetická trieda, A – trieda na kobercoch, A – trieda na podlahách, A – trieda na filtráciu). Vysávač disponuje vysokým výkonom, ktorý môžete jednoducho regulovať priamo na vysávači, a súčasne nízkym príkonom pre úsporu elektrickej energie vďaka ECO motoru.

Výkonný pomocník do každej domácnosti
Vysávač dosahuje triedy A v účinnosti vysávania ako na kobercoch, tak aj na tvrdých podlahách. Je neoceniteľným pomocníkom a hodí sa predovšetkým pre náročných užívateľov, ktorí vyžadujú extrémne účinné vysávanie.

Extrémne účinná filtrácia vhodná pre alergikov
So svojou extrémne účinnou filtráciou je vysávač ETA Adagio vhodný do domácností s alergikmi. Vďaka unikátnemu utesneniu vysávača v kombinácii s kvalitným HEPA filtrom č.13, štyrmi mikrofiltrami a prachovému vrecku, dosahuje filtrácia veľmi kvalitných výsledkov. Na plné prachové vrecko vás upozorní elektronická signalizácia. Celkový objem vrecka činí 4,5 litrov a výrobok je tiež vybavený bezpečnostnou poistkou chýbajúceho vrecka pokiaľ sa stane, že zabudnete vložiť nové vrecko.

Na vysávač sa u vás iba prášiť nebude
ETA Adagio 051190000 disponuje akčným rádiusom celých 13 metrov, dovolí tak jednoducho a rýchlo upratať celý byt. Otočné predné koliesko, sa môže pohybovať v rozsahu 360 °, čím celému prístroju umožňuje hladký a plynulý pohyb. Zadné pojazdné kolieska sú mäkčené a budú tak šetrné k vašim hladkým podlahám, napr. drevené, plávajúce, PVC, vinyl, linoleu, marmoleu apod. Ďalej je vysávač vybavený aktívnou ochranou motoru pred prehriatím. Ľahšiu manipuláciu dovoľujú taktiež kompaktné rozmery. Integrovanú rukoväť využijete v okamihu, kedy bude potreba vysávač upratať na vyhradené miesto.

Súčasťou balenia je bohaté príslušenstvo
Súčasťou balenia je aj bohaté príslušenstvo v podobe univerzálnej podlahovej hubice slúžiacej k prepínaniu pre vysávanie kobercov alebo tvrdých podláh. Parketová hubica obsahujúca vlákna z konského vlasu sa najlepšie hodí na tvrdé podlahy. Ďalej tiež štrbinovú hubicu, ktorá je vhodná pro vysávanie v úzkych a ťažko prístupných miestach, napr. v rebrách radiátorov, za nábytkom atď. Vankúšová hubica šetrne povysáva mäkké textilné povrchy, ako je čalúnenie či vankúše a kartáčik s jemnými štetinkami pomáha pri upratovaní na miestach, ktoré potrebujete šetrne zbaviť prachu alebo pavučín na nábytku, stenách či obrazoch.

ETA poskytuje na tento produkt predĺženú záruku 5 rokov na motor. Predĺženú záruku si registrujte TU ..

Parametre tovaru Podlahový vysávač ETA Adagio 0511 90000 modrý + Doprava zadarmo

Názov: Podlahový vysávač ETA Adagio 0511 90000 modrý + Doprava zadarmo

EAN: 8590393259298

Výrobca: ETA

Vysávanie: suché

Príkon vysávače: 800W

Hlučnosť: 66dB

Regulácia výkonu: na vysávači

Objem prachového vrecka alebo nádoby: 4.5l

Určenie: pre alergikov, ostatné

Energetická trieda: A

Trieda účinnosti vysávania kobercov: A

Trieda účinnosti vysávania tvrdých podláh: A

Trieda emisií prachu z vysávača: A

Typ filtrácie: sáčkový

Druh filtra: HEPA H 13

Turbokefa: Nie

Typ turbokefy: nemá turbokefu

Hubica na tvrdé podlahy: Áno

Mäkké zadné kolieska: Áno

Príslušenstvo v balení: parketová hubica, kefová, podlahová hubica, štrbinová hubica, vankúšová hubica

Dĺžka kábla: 10m

Typ trubiek: kovová teleskopická

Zdroj energie: sieťový 230V

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag