Podlahový vysávač ETA Mio II. Animal 0502 90010 čierny + Doprava zadarmo ETA

Podlahový vysávač ETA Mio II. Animal 0502 90010 čierny + Doprava zadarmo

139.00 €

Výnimočný tovar, Podlahový vysávač ETA Mio II. Animal 0502 90010 čierny + Doprava zadarmo čo odoberáme od výrobcu ETA - tento produkt predávame v bombastické akcii za 139.00 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 30 EUR. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 8590393259427
Do obchodu

Popis

ETA

Vysávač ETA Mio II Animal v elegantnom čierno-striebornom prevedení disponuje 4 AAAA (A – energetická trieda, A – trieda na kobercoch, A – trieda na podlahách, A – trieda vo filtrácii). Navyše je super tichým spoločníkom 71 dB (A) pre komfortné vysávanie, nebudete tak rušiť ostatných členov v domácnosti.

Výkonný vysávač s nízkou spotrebou
Vysávač ETA Mio II Animal disponuje ECO motorom s nižším príkonom pre úsporu elektrickej energie s ochranou proti prehriatiu motoru a navyše šetrí aj vašu peňaženku.

Vysávač s mnohými rozdielnymi nástavcami
Upratovanie celej domácnosti vám uľahčí široké spektrum príslušenstva, ktoré je súčasťou balenia. Parketová hubica uľahčí vysávanie tvrdých podláh, napr. parkiet, plávajúcich podláh, dlažby a lina. Turbokefa slúži pre efektívnejšie vysávanie kobercov a účinne pozbiera vlasy aj zvieraciu srsť.

V úzkych a ťažko prístupných miestach vám s upratovaním pomôže štrbinová hubica a dlhá štrbinová hubica, s ktorou pohodlne povysávate prach a nečistoty napr. za nábytkom.

Kefka s jemnými štetinkami je určená pre šetrné vysávanie prachu a pavučín z nábytku či obrazov. S vankúšovou hubicou šetrne povysávate mäkké textilné povrchy ako je čalúnenie alebo vankúše. Nájdete tu aj kovovú teleskopickú trubicu umožňujúcu nastavenie ideálnej výšky a univerzálnu podlahovú hubicu, ktorá sa hodí na všetky podlahové materiály.
Súčasťou príslušenstva je aj hubica na zber zvieracích chlpov vašich domácich maznáčikov.

Účinná filtrácia vhodná pre alergikov
Súčasťou príslušenstva je vrecko ETA Antibacterial, ktoré má špeciálnu antibakteriálnu vrstvu eliminujúcu rast baktérií a zamedzuje ich šíreniu. Navyše obsahuje aktívne uhlie, ktoré neutralizuje nepríjemne pachy. Má tiež vynikajúcu účinnosť filtrácie aj tých najmenších prachových častíc, vrátane peľov, roztočov apod. Disponuje vysokou odolnosťou proti nasatej vlhkosti a pretrhnutiu tvrdými či ostrými predmetmi. Veľmi účinnú filtráciu zaisťuje kvalitný HEPA filter č.12 so špeciálnou vrstvou aktívneho uhlia, ktorá zachytáva pachy. Signalizácia vás včasne upozorní na plnosť prachového vrecka a bezpečnostná poistka varuje pred chýbajúcim vreckom.

Jednoduché ovládanie a skladovanie
Vďakateleskopickej kovovej hubici sa nebudete musieť neustále ohýbať, nastavíte si výšku podľa vašej potreby. Jednoduchým ovládaním mechanickej regulácie na držadle hadice sa zníži sací výkon. Svetelný panel zobrazuje nastavenie aktuálneho sacieho výkonu pomocou presvetlených signalizačných polí.

Ľahší pohyb a vaše pohodlie pri vysávaní zaistí nízka hmotnosť vysávača a otočné predné koliesko o 360°. Zadné pojazdné kolieska sú mäkčené, budú tak šetrné k vašim hladkým podlahám napr. drevené, plávajúce, PVC, vinyl, linoleu či marmoleu.
Pre ľahkú manipuláciu vo viacerých pozíciách aj do tých menej prístupných miest možno použiť 2 praktické držadlá vysávača. Extrémne veľký akčný rádius až 13 m umožňuje dosiahnuť do vzdialených miest bez nutnosti prepojovania napájacieho káblu.

Po skončení upratovania môžete tento vysávač skladovať vo vertikálnej, ale aj v horizontálnej polohe a vďaka praktickým rozmerom vysávač ETA Mio II Animal uskladníte aj v malom priestore.

ETA na tento produkt poskytuje predĺženú záruku 5 rokov na motor. Predĺženú záruku si registrujte TU ..

Parametre tovaru Podlahový vysávač ETA Mio II. Animal 0502 90010 čierny + Doprava zadarmo

Názov: Podlahový vysávač ETA Mio II. Animal 0502 90010 čierny + Doprava zadarmo

EAN: 8590393259427

Výrobca: ETA

Vysávanie: suché

Príkon vysávače: 700W

Hlučnosť: 71dB

Regulácia výkonu: na vysávači

Objem prachového vrecka alebo nádoby: 4l

Určenie: ostatné, pre alergikov, pre domácnosť so zvieratami

Energetická trieda: A

Trieda účinnosti vysávania kobercov: A

Trieda účinnosti vysávania tvrdých podláh: A

Trieda emisií prachu z vysávača: A

Typ filtrácie: sáčkový

Druh filtra: HEPA H 12

Turbokefa: Nie

Typ turbokefy: nemá turbokefu

Hubica na tvrdé podlahy: Áno

Mäkké zadné kolieska: Áno

Príslušenstvo v balení: podlahová hubica, štrbinová hubica, hubica na zvieracie chlpy, parketová hubica, kefová, vankúšová hubica

Dĺžka kábla: 10m

Typ trubiek: kovová teleskopická

Zdroj energie: sieťový 230V

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag