Podlahový vysávač Sencor SVC 52WH-EUE3 (454824) biely + Doprava zadarmo Sencor

Podlahový vysávač Sencor SVC 52WH-EUE3 (454824) biely + Doprava zadarmo

39.00 €

Špičkový tovar, Podlahový vysávač Sencor SVC 52WH-EUE3 (454824) biely + Doprava zadarmo od známej značky Sencor - tento hit nájdete s extra zľavou za 39.00 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 30 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 8590669243525
Do obchodu

Popis

Sencor

vreckový vysávač • príkon 700 W • trieda energetickej účinnosti A • hlučnosť 76 dB • nerezová teleskopická trubica • päťstupňová filtrácia • akčný rádius 7,5 m • pogumované kolieska • indikátor naplnenia • 1,5l vrecko na prach • parkovacia poloha • univerzálna podlahová hubica • kombinovaná hubica kefka/štrbinová • bezpečnostná poistka

Sencor SVC 52WH-EUE3
Moderný vysávač Sencor SVC 52WH-EUE3 zaujme svojimi kompaktnými rozmermi, vďaka ktorým ho je možné využívať aj v menších bytoch, kde nebude pri skladovaní zaberať zbytočne cenné miesto. Pri skladovaní poteší tiež parkovacia poloha, ktorá umožňuje docieliť ešte menšie priestorové náročnosti. Menšie rozmery však neznamenajú menší výkon – vysávač pracuje s ekonomickým 700W elektromotorom, ktorý si pohodlne poradí aj so silne znečistenými podlahami. Motor je ale energeticky veľmi efektívny, vďaka čomu sa vysávač môže pochváliť členstvom v energetickej triede A. Motor je tiež pomerne tichý a vysávač tak ani pri plnom nasadení neprekročí hlasitosť 76 dB.
Spoľahlivé vysávanie
K vysávaču dostanete univerzálnu podlahovú hubicu s vysúvacou kefou, ktorú možno využívať na tvrdé podlahy aj koberce. Nebudete tak musieť neustále meniť nadstavce a budete sa môcť plne sústrediť na vysávanie. Všetky nasiaknuté nečistoty končia vo veľkom 1,5l vrecku na prach, ktorého výmena zaberie len niekoľko minút. Všetky mikročastice prachu a ďalšie alergény potom spoľahlivo zachytí päťstupňový filtračný systém, ktorého služby ocenia najmä alergici a domácnosti s menšími deťmi. O naplnení vrecka vás včas informuje výrazný indikátor, avšak aj keby ste ho zabudli vymeniť, nič strašného sa nestane. Výrobca spotrebič osadil tepelnou poistkou, ktorá spoľahlivo akémukoľvek prehriatiu včas zabráni dočasným vypnutím.
Premyslená konštrukcia
Nerezovú teleskopickú trubicu možno prispôsobiť vysávaným priestorom a pri skladovaní ju možno zmenšiť takmer na polovicu dĺžky. Jednoducho riešená je aj kombinovaná kefová hubica, ktorá môže byť počas sekundy premenená na štrbinovú. Pomyselnou čerešničkou na torte sú potom pogumované kolieska chrániace vaše drevené podlahy..

Parametre tovaru Podlahový vysávač Sencor SVC 52WH-EUE3 (454824) biely + Doprava zadarmo

Názov: Podlahový vysávač Sencor SVC 52WH-EUE3 (454824) biely + Doprava zadarmo

EAN: 8590669243525

Výrobca: Sencor

Vysávanie: suché

Príkon vysávače: 700W

Hlučnosť: 76dB

Objem prachového vrecka alebo nádoby: 1.5l

Určenie: ostatné

Energetická trieda: A

Typ filtrácie: sáčkový

Typ turbokefy: nemá turbokefu

Hubica na tvrdé podlahy: Nie

Mäkké zadné kolieska: Áno

Príslušenstvo v balení: prachová kefa, štrbinová hubica, podlahová hubica

Dĺžka kábla: 5m

Typ trubiek: kovová teleskopická

Zdroj energie: sieťový 230V

Napájanie vysávača: 230V

Akčný rádius/dosah: 7.5m

:

:

:

:

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag