Ponorný mixér Gallet MIX 535 Tulle biely Gallet

Ponorný mixér Gallet MIX 535 Tulle biely

29.90 €

Unikátny Ponorný mixér Gallet MIX 535 Tulle biely od top značky Gallet - tento produkt kúpite s VIP zľavou pre každého za 29.90 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Stráviť minimálne tridsať € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 8590393259977
Do obchodu

Popis

Gallet

S elegantným plastovým tyčovým mixérom Gallet MIX 535 Tulle 3 v 1 s nerezovými prvkami bude vaša príprava jedla jednoduchá a rýchla - to všetko mimo iného aj vďaka výkonnému jednosmernému DC motoru s príkonom 800 W.

Má dlhý napájací kábel o dĺžke 1 m, ľahko sa čistí a vďaka ergonomickej rukoväti z materiálu „soft touch“ sa pohodlne obsluhuje. Tyčový mixér umožňuje plynulú reguláciu otáčok pre optimálne nastavenie rýchlosti podľa vašej potreby. S tlačidlom TURBO potom dosiahnete maximálnych otáčok pre intenzívnejšie spracovávanie surovín.

Má bohaté príslušenstvo, ktorého súčasťou je sekáčik o objeme 500 ml, šľahací nástavec, odnímateľný nerezový tyčový mixér, pracovná nádoba o objeme 700 ml a špeciálny nástavec na roztláčanie zemiakov a prípravu zeleninového pyré..

Parametre tovaru Ponorný mixér Gallet MIX 535 Tulle biely

Názov: Ponorný mixér Gallet MIX 535 Tulle biely

EAN: 8590393259977

Výrobca: Gallet

Príkon ponorného mixéra: 800W

Počet rýchlostí: 6

Plynulá regulácia: Áno

Pulzný spínač: Áno

Funkcie, príslušenstvo: mixovanie, sekací nástavec (chopper), šľahanie, mixovacia nádoba

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag