Prenosný reproduktor GoGEN BS248B čierny/strieborný GoGEN

Prenosný reproduktor GoGEN BS248B čierny/strieborný

27.90 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, Prenosný reproduktor GoGEN BS248B čierny/strieborný čo nám dodáva GoGEN - tento produkt máte za pár kliknutí za výhodnú cenu 27.90 €. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Stačí naplniť košík tovarom nad tridsať euro a dopravu NEPLATÍTE. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8590393269457
Do obchodu

Popis

GoGEN

Hudobné prehrávadlo do sucha aj do vody
Bezdrôtový reproduktor GoGEN BS248 je skvelý spoločník na prehrávanie obľúbenej hudby. Aj napriek svojim kompaktným rozmerom disponuje dostatočnou porciou výkonu na to, aby vo vašom okolí vytvoril uchu lahodiacu zvukovú kulisu. Môžete ho spárovať s telefónom alebo s akýmkoľvek iným zdrojom hudby disponujúcim funcionalitou Bluetooth, umiestniť ho do kancelárie, ku stolovému počítaču, k notebooku, na pracovný stôl, a vďaka outdoorovému prevedeniu je určený predovšetkým k prehrávaniu hudby kdekoľvek vonka.

Reproduktor odpovedá stupňu krytia IP67, ktorý vyjadruje jeho odolnosť proti poškodeniu vniknutím prachu a vlhkosti.

Odolný drobček na výlety do prírody
Reproduktor je zaradený do štandardu stupňa krytia IP67. Vďaka svojmu outdoorovému prevedeniu je priamo stvorený ako základná výbava na výlety každého druhu. Môže zmoknúť, je odolný vo všetkých smeroch proti striekajúcej vode, spríjemní vám obľúbenou hudbou chvíle strávené v kúpeľni a môžete ho dokonca aj potopiť pod hladinu. Neublíži mu ani spadnutie do bazéna. Obal reproduktora tvorí na dotyk príjemný gumový materiál chrániaci ho naviac tiež proti vonkajšiemu poškodeniu. Reproduktor je vybavený praktickou karabinou pre zavesenie na batoh.

Bezdrôtový prenos hudby pomocou funkcie Bluetooth
S Bluetooth reproduktorom Gogen BS248 si môžete užívať svoju obľúbenú hudbu kedykoľvek a kdekoľvek. Prostredníctvom Bluetooth V4.2 streamuje hudbu do vzdialenosti až 9 m. Skvele sa hodí k tabletom a smartphonom Android i Apple (iPhone, iPad). Vďaka modernému technickému dizajnu a nízkej hmotnosti 480 g sa reproduktor ľahko prenáša.

Vydrží hrať dlhé hodiny
Vstavanú dobíjaciu batériu si doma dobijete a môžete vyraziť von. Zásoba energie vám vydrží v závislosti na hlasitosti a audio obsahu minimálne 4 hod. Batériu nabijete jednoducho z akéhokoľvek USB portu. Nabíjať samozrejme môžete nezávisle na počúvaní hudby, preto je reproduktor vždy pripravený vyraziť s vami za zábavou.

S funkciou AUX IN ku každému počítaču
Zariadenia, ktoré nemajú vstavaný adaptér bezdrôtovej technológie Bluetooth, môžete pripojiť klasickým 3,5mm jackom/konektorom. Reproduktor nie je nutné nijak nastavovať, či prepínať. Akonáhle pripojíte jack, spustí sa hudba z pripojeného zariadenia.

Možnosť telefonovania
Vstavaný mikrofón vám umožní tiež telefonovať. S pripojeným telefónom tak máte obe ruky voľné pre písanie na klávesnici alebo akúkoľvek inú činnosť. Môžete usporiadať konferenčné hovory, pri ktorých sa môže do konverzácie zapojiť prakticky ktokoľvek..

Parametre tovaru Prenosný reproduktor GoGEN BS248B čierny/strieborný

Názov: Prenosný reproduktor GoGEN BS248B čierny/strieborný

EAN: 8590393269457

Výrobca: GoGEN

Výkon: 6W

Bluetooth: Áno

Wi-Fi: Nie

NFC: Nie

USB: Nie

Vstup AUX (audio): Áno

Prijímanie telefónnych hovorov: Áno

Výdrž batérie: 3hod.

Napájanie: vstavaný akumulátor

Farba: čierna

Označenie BT pripojenia: GOGEN BS248B

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag