Pretty UP Cestovný kufor na kolieskach ABS29

Pretty UP Cestovný kufor na kolieskach ABS29, S vínová

60.99 €

Váš obľúbený produkt, Pretty UP Cestovný kufor na kolieskach ABS29, S vínová s osvedčenou značkou Pretty Up - tento produkt máte po jednoduchej objednávke vo zľavové akciu za 53.99 €. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Len teraz, DOPRAVA ZDARMA pri výbere položiek nad €. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 8591022494073
Do obchodu

Popis

Pretty Up

Cestovný škrupinový kufor na kolieskach ABS29 so spevnenými rohmi je vyrobený z kvalitného plastu ABS a je veľmi odolný vpči nárazu. Je opatrený 4 dvojitými kolieskami otočnými o 360°, vďaka ktorým je manipulácia s kufrom veľmi jednoduchá. Kufor má 3 plastové držadlá (jedno bočné a dve horné), z ktorých jedno horné je s teleskopickou rukoväťou, tá disponuje poistkou proti zasunutiu a možnosťou nastaviteľnej výšky v niekoľkých polohách.Kufor sa uzatvára na zips a oba jazdce môžete spojiť do kódového zámku TSA, ktorý určite oceníte napríklad pri cestovaní na letisku. Vnútorná časť batožiny má látkovú deliacu prepážku s vreckom a krížové upínanie pre lepšiu fixáciu a usporiadanie vecí v kufri. Kufor je tiež vybavený expanderom, vďaka ktorému je možné po rozopnutí 1 zipsu ho rozšíriť do hĺbky o niekoľko cm a objemovo tak zväčšiť priestor až o pätinu. Nosnosť cestovnej batožiny je 10 kg..

Parametre tovaru Pretty UP Cestovný kufor na kolieskach ABS29, S vínová

Názov: Pretty UP Cestovný kufor na kolieskach ABS29, S vínová EAN: 8591022494073 Výrobca: Pretty Up Farba: vínová : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag