Pretty UP Cestovný škrupinový kufor ABS16 L

Pretty UP Cestovný škrupinový kufor ABS16 L, čierna

65.99 €

Dnes je tu pre vás Pretty UP Cestovný škrupinový kufor ABS16 L, čierna so známou značkou Pretty Up - tento hit môžete získať s výnimočnou zľavou za 69.99 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Obľúbená ponuka je späť, už žiadne balné a poštovné pri objednávkach nad €. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 8591022482544
Do obchodu

Popis

Pretty Up

Tento kufor je vyrobený z veľmi kvalitného materiálu, ktorý je odolný voči nárazom. Je opatrený 4 kolieskami otočnými o 360 stupňov, vďaka tomu je manipulácia s batožinou veľmi jednoduchá. Má 3 plastové držadlá, bočné a dve horné, z ktorých je jedno s teleskopickou rukoväťou s poistkou proti zasunutiu a možnosťou nastaviteľnej výšky vo viacerých polohách. Uzatvára sa na zips a oba jazdce môžete spojiť do kódového zámku. Vnútorná časť kufra má látkovú deliacu prepážku s vreckom a krížové upínanie pre lepšiu fixáciu a usporiadanie vašich vecí..

Parametre tovaru Pretty UP Cestovný škrupinový kufor ABS16 L, čierna

Názov: Pretty UP Cestovný škrupinový kufor ABS16 L, čierna EAN: 8591022482544 Výrobca: Pretty Up : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag