Pretty UP Cestovný textilný kufor TEX20 S

Pretty UP Cestovný textilný kufor TEX20 S, sivá

53.99 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Pretty UP Cestovný textilný kufor TEX20 S, sivá populárneho výrobcu Pretty Up - tento artikel musíte mať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 53.99 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Obľúbená ponuka je späť, už žiadne balné a poštovné pri objednávkach nad €. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 8591022588864
Do obchodu

Popis

Pretty Up

Cestovný textilný kufor 20'' v sivej farbe je vyrobený z textílie, čo zaručuje nízku hmotnosť batožiny. Je opatrený 2 kolieskami pre ľahké premiestnenie batožiny. Kufor má 2 textilné držadlá (bočné a horné) a 1 plastové s teleskopickou rukoväťou a s poistkou proti zasunutiu a možnosťou nastaviteľnej výšky vo viacerých polohách.Kufor má možnosť povolenia zipsov a získanie až 5 cm priestoru navyše. Vo vnútornom priestore nájdete istiace popruhy a vnútorné vrecko pre lepšiu fixáciu a usporiadanie vašich vecí. Ďalej má dve vonkajšie vrecká na umiestnenie drobnejších vecí. Kufor sa uzatvára na zips. Nájdete tu aj nastaviteľný číselný zámok pre bezpečnejšie uzatvorenie..

Parametre tovaru Pretty UP Cestovný textilný kufor TEX20 S, sivá

Názov: Pretty UP Cestovný textilný kufor TEX20 S, sivá EAN: 8591022588864 Výrobca: Pretty Up Farba: sivá : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag