Pretty UP Cestovný textilný kufor TEX24 M

Pretty UP Cestovný textilný kufor TEX24 M, sivá

61.99 €

Nie je prečo váhať, Pretty UP Cestovný textilný kufor TEX24 M, sivá od spoločnosti Pretty Up - tento artikel neprepásnite za takmer veľkoobchodnú cenu 61.99 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Objednávka bude odoslaná ZDARMA na vami zadanú adresu € alebo viac. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 8591022588871
Do obchodu

Popis

Pretty Up

Cestovný textilný kufor 24'' v sivej farbe je vyrobený z textílie, čo zaručuje nízku hmotnosť batožiny. Je opatrený 2 kolieskami pre ľahké premiestnenie batožiny. Kufor má 2 textilné držadlá (bočné a horné) a 1 plastové s teleskopickou rukoväťou s poistkou proti zasunutiu a možnosťou nastaviteľnej výšky vo viacerých polohách.Kufor má možnosť povolenia zipsov a získanie až 5 cm priestoru navyše. Vo vnútornom priestore nájdete istiace popruhy a vnútorné vrecko pre lepšiu fixáciu a usporiadanie vašich vecí. Ďalej má dve vonkajšie vrecká na umiestnenie drobnejších vecí. Kufor sa uzatvára na zips. Nájdete tu aj nastaviteľný číselný zámok pre bezpečnejšie uzatvorenie..

Parametre tovaru Pretty UP Cestovný textilný kufor TEX24 M, sivá

Názov: Pretty UP Cestovný textilný kufor TEX24 M, sivá EAN: 8591022588871 Výrobca: Pretty Up Farba: sivá : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag