Profod Sada uteráka a osušky Greek tmavomodrá

Profod Sada uteráka a osušky Greek tmavomodrá, 50 x 90 cm, 70 x 130 cm

13.99 €

Dnes je tu pre vás Profod Sada uteráka a osušky Greek tmavomodrá, 50 x 90 cm, 70 x 130 cm od obľúbeného výrobcu - tento tovar si môžete nechať poslať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 13.99 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Stráviť minimálne € a DOPRAVA ZADARMO do vášho vrecka. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Výhodná sada osušky a uteráka, ktorá sa postará o maximálne pohodlie v každej kúpeľni. Skvele absorbujú vlhkosť a vyznačujú sa vysokou gramážou, ktorá je zárukou komfortu. Navyše rýchlo schnú a príjemná bavlna bude rozmaznávať vašu pokožku. Dlhé, jemné vlákna česanej bavlny dodávajú jemnosť a odolnosť. Uterák i osuška dosiahnu maximálnu absorpčnú schopnosť po prvom vypraní. Gramy na meter štvorcový (g/m2) značia hustotu povrchu látky. Čím je povrch hustejší, tým majú väčšiu savosť, s nižšou hustotou povrchu zase rýchlejšie schnú. Avivážne prostriedky znižujú absorpčnú schopnosť.Balenie obsahuje: 1x uterák 50 x 100 cm 1x osuška 70 x 140 cm.

Parametre tovaru Profod Sada uteráka a osušky Greek tmavomodrá, 50 x 90 cm, 70 x 130 cm

Názov: Profod Sada uteráka a osušky Greek tmavomodrá, 50 x 90 cm, 70 x 130 cm EAN: Výrobca: Farba: modrá : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag