Rabalux 1412 Roxy závesné svietidlo

Rabalux 1412 Roxy závesné svietidlo, čierna

10.99 €

Poctivý výrobok, Rabalux 1412 Roxy závesné svietidlo, čierna od Rabalux - tento hit zaobstaráte s unikátnou zľavou za 10.99 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. A najlepšie zo všetkého je, keď si objednáte viac ako € za dopravu nezaplatíte ani euro. Nech vám ušetrené eura urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 5998250314129
Do obchodu

Popis

Rabalux

Toto závesné svietidlo charakterizuje jednoduchosť a funkčné prevedenie. Je vhodné do akejkoľvek miestnosti, ktorú chcete vybaviť priemyselným dizajnom a získať tak zaujímavý doplnok do svojho domova. Hlavným materiálom je silikón, ktorý vám zaručí dlhú životnosť, odolnosť a súčasne priaznivú cenu.Pätica E27 je najrozšírenejším typom, do ktorej možno použiť úspornú, štandardnú alebo LED žiarovku. Svetelné zdroje je však potrebné vyberať tak, aby nebola prekročená hodnota maximálneho príkonu svetla 40 W. Hodnota krytia IP20 označuje vhodnosť použitia iba do vnútorných a suchých priestorov.Aby bolo osvetlenie vo vašej domácnosti dokonale zladené, odporúčame sa pozrieť aj na iné svietidlá z kolekcie ROXY Rabalux..

Parametre tovaru Rabalux 1412 Roxy závesné svietidlo, čierna

Názov: Rabalux 1412 Roxy závesné svietidlo, čierna EAN: 5998250314129 Výrobca: Rabalux Farba: čierna : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag