Rádiobudík JBL HORIZON čierny + Doprava zadarmo

99.00 €

No a toto chcete: Rádiobudík JBL HORIZON čierny + Doprava zadarmo obľúbenej značky JBL - tento produkt obchodujeme v úžasnej akcii za 99.00 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 30 euro. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 6925281901249
Do obchodu

Popis

JBL

JBL Horizon - rádiobudík, čierna

Rádiobudíky sú súčasťou našich spální už niekoľko desaťročí. Teraz prichádza inovácia vo skvelej technologickej výbave. Tradičný výrobca elektroniky a zvukových zariadení firma JBL ponúka dobre vybavený rádiobudík, ktorý umožňuje navolení druhu budenia, kedy si môžete vybrať alebo medzi digitálnymi zvuky alebo si nastaviť svoju obľúbenú rádio stanicu a vstávať pri hlase svojho obľúbeného moderátora či hudby. Aby všetko bolo ešte jednoduchšie, môžete si nastaviť hneď dve nezávislé budenia. Perfektné pre vás a vášho partnera, ak každý z vás vstáva v inú hodinu.

Pre príjemnejšie prebudenie
Okrem klasického vstavaného FM rádia si môžete na prebudenie dopriať veľký výber originálnych digitálnych tónov budenia, hudby streamovanej z Bluetooth zariadenia (ideálne váš mobilný telefón), alebo tradičného bzučiaka. Prehľadný LCD displej automaticky upraví jas podľa osvietenia miestnosti a LED podsvietenie napomáha pri vašom jemnom prebudení. Veľkou výhodou je aj možnosť pripojenia hudobného zariadenia pomocou 3,5mm jack konektora do zásuvky AUX-In. Jednoducho si prepojíte budík so svojím hudobným MP3 prehrávačom, tabletom alebo telefónom a o zábavu máte postarané. Výhodou sú aj 2 USB porty, ktoré môžu slúžiť na dobíjanie iných zariadení, takže pri prehrávaní hudby z telefónu sa vám jednoducho dobíja batérie vášho mobilu. Kompaktný dizajn dovoľuje budík umiestniť kamkoľvek v spálni. Mäkké, pogumované prevedenie povrchu je príjemné na dotyk a zaoblené línie prístroje pôsobia moderným a nevtieravým dojmom. Vzhľadom k svojej veľkosti vás prekvapí veľmi čistým zvukom s rozumným výkonom 10 Wattov.

Obsah balenia

  • JBL Horizon
  • elektrický adaptér (13 V 2.2 A) s vymeniteľnými koncovkami
  • FM anténa
  • sprievodca rýchlym štartom
  • bezpečnostná brožúra

.

Parametre tovaru Rádiobudík JBL HORIZON čierny + Doprava zadarmo

Názov: Rádiobudík JBL HORIZON čierny + Doprava zadarmo

EAN: 6925281901249

Výrobca: JBL

Tuner: digitálny

Vlnový rozsah: FM

Druh budenia: budenie tónom, budenie rádiom

2 časy budenia: Áno

Projekcia na stenu: Nie

Hodiny: Áno

USB: Áno

Bluetooth: Áno

Napájanie: vstavaný akumulátor

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag