Renova Papírové kuchyňské utěrky růžové 2-vrstvé

Renova Papírové kuchyňské utěrky růžové 2-vrstvé, 1 role

4.99 €

Nie je prečo váhať, Renova Papírové kuchyňské utěrky růžové 2-vrstvé, 1 role od kvalitnej značky - tento produkt obchodujeme v časovej obmedzenej zľave za 4.99 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Stačí naplniť košík vyššie uvedeným tovarom a NEPLATÍTE za dopravu. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 5601028020879
Do obchodu

Popis

Buďme úprimní, kuchynské obrúsky v bielej farbe sú už opozerané. Rozjasnite si svoju kuchyňu farebným spôsobom.Utierky môžu byť používané bezpečne na zamýšľaný účel a môžu sa tak dostať do priameho kontaktu s potravinami a tiež s ľudskou kožou a sliznicami. Nie je vhodné, ak sú mokré, pre styk s textilom. Kuchynské obrúsky sú vyrobené zo 100% čistej a prírodnej celulózy. Tieto prémiové papierové utierky prichádzajú jednotlivo zabalené v rozmeroch rolky 27,9 x 24 cm a s priemerom rolky cca 16 cm. Návin je 120 listov na rolke, čo zodpovedá 28,8 metrov a ponúka viac listov než rolky obyčajnej veľkosti, vďaka čomu nebudete meniť rolu tak často a pridávate štýlovú pridanú silu a mäkkosť. Papierové utierky, ktoré sú viac savé, sú silné a pripravené zvládnuť akýkoľvek neporiadok. Sada obsahuje 2 rolky..

Parametre tovaru Renova Papírové kuchyňské utěrky růžové 2-vrstvé, 1 role

Názov: Renova Papírové kuchyňské utěrky růžové 2-vrstvé, 1 role EAN: 5601028020879 Výrobca: Farba: ružová : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag