Robotický vysávač ETA Felix 1226 90000 biely + Doprava zadarmo ETA

Robotický vysávač ETA Felix 1226 90000 biely + Doprava zadarmo

169.00 €

Práve je za dobrú cenu Robotický vysávač ETA Felix 1226 90000 biely + Doprava zadarmo od originálneho výrobcu ETA - tento artikel sa na vás teší za vynikajúcu cenu 169.00 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 30 EUR. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 8590393303304
Do obchodu

Popis

ETA

Robotický vysávač 2v1 vysáva aj umýva. Praktický ANTI-COLLISION systém zvláda bezdotykové rozpoznanie prekážok a samotné upratovanie si môžete naprogramovať na určitý čas. Vysávač tak môže samostatne pracovať aj vo vašej neprítomnosti.

Prísť domov a mať perfektne upratané? My hovoríme ÁNO.

Vysávač ETA Felix je veľmi chytrý a pre väčšinu svojich činností vôbec nepotrebuje vašu asistenciu. Najrôznejším nevyžiadaným situáciám potom predíde systém INTELLIGENT NAVIGATION, ktorý umožňuje voľbu optimálnej trasy vysávača pri upratovaní.

Sám sa zaparkuje a dobije
Vysávač Felix sa automaticky po splnení úlohy sám vráti do nabíjacej základne a po 5 hodinách je opäť pripravený v plnej sile na akékoľvek tvrdé podlahy a koberce s výškou vlasu do 1 cm. Nezastaví ho ani 1,5 cm vysoké prechodové lišty, ktoré opatrne a ľahko prechádzka. Pohybové senzory a senzory proti pádu zo schodov zaistia, že vysávač Felix neublíži ani sebe, ani zariadeniam vašej domácnosti.

O filtráciu sa stará kvalitný HEPA filter, ktorý zachytáva jemné nečistoty prachu. Tie sú zbierané do nádoby o objeme 500 ml. Pracovať môže v 3 rôznych režimoch upratovania. Automatický režim udržuje vašu domácnosť neustále dokonale čistú. Režim pre menšie miestnosti vystačí na skromnejšie bytové jednotky. Vhod príde aj režim pre upratovanie pozdĺž stien, behom ktorého Felix intenzívnejšie zapojí 2 postranné kefy.

Energia na rozdávanie
Výdrž batérie činí až 120 minút. Napájanie je zaistené pomocou akumulátora 14,4 V Li-Ion a sieťového adaptéra 100-240 V. Deklarovaná hladina akustického výkonu nepresahuje 67 dB(A).

V prípade nutnosti výmeny hlavnej kefy či akumulátora nie je potrebné žiadne náradie. Všetko ľahko a jednoducho vymeníte sami.

Príslušenstvo
Spoločne s vysávačom ETA Felix obdržíte nabíjaciu základňu, napájací adaptér, diaľkový ovládač pre pohodlné programovanie, 2 náhradné postranné kefy, 2 mopovacie textílie, HEPA filter, čistiaci nástroj, zásobník na vodu o objeme 150 ml a skrutkovač..

Parametre tovaru Robotický vysávač ETA Felix 1226 90000 biely + Doprava zadarmo

Názov: Robotický vysávač ETA Felix 1226 90000 biely + Doprava zadarmo EAN: 8590393303304 Výrobca: ETA Doba prevádzky: 120min Virtuálna stena: nemá Zdroj energie: akumulátorový (Li-On) SMART: Nie Hlučnosť: 67dB Mopovanie: Áno Objem prachového vrecka alebo nádoby: 0.5l : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag