RoboTime 3D drevené mechanické puzzle Gramofón (ručný pohon) Robotime

RoboTime 3D drevené mechanické puzzle Gramofón (ručný pohon)

85.49 €

Neodoláte: RoboTime 3D drevené mechanické puzzle Gramofón (ručný pohon) od obľúbenej značky Robotime - tento hit ľahko nájdete v úžasnej akcii za 85.49 €. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Stačí naplniť košík vyššie uvedeným tovarom a NEPLATÍTE za dopravu. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 6946785114720
Do obchodu

Popis

Robotime

Ako znie história? Stavebnica gramofónu z preglejky. Retro dizajnom, inšpirovaným gramofónom vynájdeným Thomasom Edisonom, vás prenesie do 19. storočia. Nie je to len model, skutočne vie prehrávať platne a je k nemu aj dodávaná 7" gramoplatňa obsahujúca trojicu piesní (The Merry Gent, Memory Of A Dance, The Giant Killers).Zariadenie disponuje ručne, kľukou, poháňanou mechanikou a dynamom. Podporuje platne s rozmermi 17,5 cm (7") a 25 cm (10") a všetky im zodpovedajúce rýchlosti prehrávania. Hlasitosť reprodukcie je možné upravovať pomocou otočného ovládača.Jedinečný darček pre všetkých milovníkov majstrovania a hudby, ale aj luxusná interiérová dekorácia do izby či kancelárie.Skladačka je dodávaná v nezloženom stave, balená v krabici. Vybavené detailným návodom na zostavenie. Hlavné vlastnosti: gramofón a 7" platňa, 424 precízne vyrezaných dielikov. Vysoká obtiažnosť zostavenia. Doba zostavenia: 8 hodín.Materiál: drevo, plast, kov..

Parametre tovaru RoboTime 3D drevené mechanické puzzle Gramofón (ručný pohon)

Názov: RoboTime 3D drevené mechanické puzzle Gramofón (ručný pohon) EAN: 6946785114720 Výrobca: Robotime Farba: prírodná : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag