Ručný šľahač ETA Lento 2051 90000 sivý/biely + Doprava zadarmo ETA

Ručný šľahač ETA Lento 2051 90000 sivý/biely + Doprava zadarmo

65.90 €

Prvotriedný Ručný šľahač ETA Lento 2051 90000 sivý/biely + Doprava zadarmo kvalitné značky ETA - tento artikel je tu pre vás s VIP zľavou pre každého za 65.90 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Naplníte Ak košík tovarom nad tridsať euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 8590393259892
Do obchodu

Popis

ETA

Uľahčite si prácu v kuchyni s ručným šľahačom Lento ETA 205190000. Ručný mixér v bielo-šedom prevedení je navrhnutý pre maximálne pohodlie a komfort pri užívaní. Príslušenstvo je vyrobené z prvotriednych hygienicky preverených materiálov a na jeho bezpečné uloženie môžete využiť dodávané ochranné púzdro.

Jednoduchá obsluha šľahača
Manipuláciu so šľahačom vám uľahčí ergonomická rukoväť a nízka hmotnosť šľahača. Dĺžka napájacieho kábla je 1,2 m a je osadený výkyvným kĺbom, ktorý chráni kábel pred poškodením. Príprava pokrmov tak bude hračkou.

Výkonný DC motor s príkonom 600 W umožňuje optimálne využitie 4 rýchlostných stupňov a disponuje funkciou maximálnych otáčok. Prevádzka šľahača je veľmi tichá aj vďaka inovovanej konštrukcii metiel na šľahanie, ktoré vždy zaistia dokonalé spracovanie surovín a súčasne nepoškodzujú povrch nádoby. Po skončení šľahania ľahko uvoľníte metly alebo háky pomocou tlačidla. Pri práci sa nemusíte obávať preťaženia, šľahač Lento je vybavený bezpečnostnou poistkou proti prehriatiu.

5 funkcií v jednom prístroji
Šľahač Lento hnetie cesto, rozmieša zemiaky a špenát, šľahá bielky, peny, krémy, šľahačku, piškótové a trené cestá. Ďalej mixuje šťavy, mliečne koktaily, mlieko, omáčky, polievky, majonézy a detské výživy. V neposlednej rade seká a drví, čo je ideálne pre ovocie, zeleninu, mäso, salámy na pomazánky, syry, kávu, mak, orechy, sušené bylinky a korenie. Je tiež vhodný na prípravu marinád, pesta, pyré a dresingov.

ETA na tento produkt poskytuje predĺženú záruku 5 rokov na motor. Predĺženú záruku si registrujte TU ..

Parametre tovaru Ručný šľahač ETA Lento 2051 90000 sivý/biely + Doprava zadarmo

Názov: Ručný šľahač ETA Lento 2051 90000 sivý/biely + Doprava zadarmo

EAN: 8590393259892

Výrobca: ETA

Príkon šľahača: 600W

Počet rýchlostí: 4

Pulzný spínač: Áno

Funkcie, príslušenstvo: mixovanie, šľahanie, hnetenie, nádoba (odmerka), sekací nástavec (chopper)

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag