Ručný trenažér Vital Comfort

Ručný trenažér Vital Comfort, nafukovací

12.49 €

Príjemné pocity nadväzujúci Ručný trenažér Vital Comfort, nafukovací značky - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v hustej akciu za 12.49 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. NEPLATÍTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, ponuka platí pre objednávky nad euro. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 425007957326
Do obchodu

Popis

S nafukovacím ručným trenažérom môžete trénovať mozog, ruky, prsty, zápästie a úchopy. Naplňte ručný posilňovač asi zo 70 % vzduchom. Potom nafúknuté loptičky striedavo hneťte, aby sa vzduch pohyboval z jednej komory do druhej. Bez vzduchu je ručný posilňovač malý, ľahko skladný a je možné ho vziať kamkoľvek. Rozdiel pocítite v priebehu niekoľkých dní s týmto inovatívnym ručným posilňovačom! Vlastnosti: jemné budovanie svalov a tréning koordinácie vašich rúk tvrdosť loptičiek individuálne nastaviteľná silnejšiu ruku použite na precvičenie slabšej ruky nafukovací, preto malý a ľahko skladný praktický pri cestovaní zamatový, ľahko čistiteľný materiál.

Parametre tovaru Ručný trenažér Vital Comfort, nafukovací

Názov: Ručný trenažér Vital Comfort, nafukovací EAN: 425007957326 Výrobca: Farba: zelená : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag