Rýchlovarná kanvica ETA Lorinka 6599 90000 sivá/biela ETA

Rýchlovarná kanvica ETA Lorinka 6599 90000 sivá/biela

15.90 €

Perfektný Rýchlovarná kanvica ETA Lorinka 6599 90000 sivá/biela od známej značky ETA - tento produkt doručujeme vo zľavové akciu za 15.90 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 30 euro. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 8590393255917
Do obchodu

Popis

ETA

Plastová rýchlovarná kanvica Lorinka
Plastová rýchlovarná kanvica Lorinka o objeme 1 litra s príkonom 2200 W sa stane vaším priateľom hlavne v chladnom zimnom období. Jednoznačnou výhodou Lorinky je vysoký príkon pri nízkom objeme. Vďaka tomu je ohrev vody rýchlejší.

Čo všetko dokáže
Disponuje automatickým systémom vypínania pri dosiahnutí bodu varu pre pohodlnejšiu obsluhu, ktorú určite zvládnu aj väčšie deti. Pre ešte väčšiu bezpečnosť je kanvica Lorinka vybavená dvojnásobným bezpečnostným systémom zaisťujúcim aktiváciu poistky pri nebezpečí prehriatia alebo v prípade chodu spotrebiča naprázdno.

Skutočne pre každého
Obsluha a manipulácia s kanvicou je jednoduchá. Stačí napustiť vodou, vložiť na podstavec a zapnúť. Vďaka osvetlenej kontrolke spínača pre signalizáciu zapnutého stavu kanvice a obojstrannému vodoznaku umožňujúcemu kontrolu aktuálneho stavu vody, budete mať všetko pod kontrolou.

Bonus
Kanvica obsahuje aj priestor v podstavci pre uskladnenie napájacieho kábla umožňujúceho nastavenie jeho dĺžky podľa vašich potrieb a vzdialenosti od zásuvky.

Boj proti vodnému kameňu
Povrchová údržba je veľmi jednoduchá vďaka oblým a ľahko prístupným častiam kanvice. Údržba vnútornej časti je tiež ľahká vďaka umývateľnému filtračnému sitku proti usadeninám vodného kameňa. V spodnej časti má skryté topné teleso pod rovným nerezovým dnom umožňujúce jednoduché čistenie. Plastové prevedenie zaisťuje tichú prevádzku a znižuje riziko popálenia o telo kanvice..

Parametre tovaru Rýchlovarná kanvica ETA Lorinka 6599 90000 sivá/biela

Názov: Rýchlovarná kanvica ETA Lorinka 6599 90000 sivá/biela

EAN: 8590393255917

Výrobca: ETA

Objem rýchlovarnej kanvice: 1l

Príkon rýchlovarnej kanvice: 2200W

Ukazovateľ množstva vody: Áno

Podstavec: stredový konektor - 360°

Typ ohrievania: ukrytá tepelná špirála - ploché dno

Regulácia teploty: Nie

Teplomer: Nie

Filter: vynímateľný odvápňovací

Cestovná: Nie

Výklopné veko: bezpečnostné

Materiál: plast

Farba: šedá, biela

:

:

:

:

:

:

:

:

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag