Ryžovar ETA Granello 3139 90000 čierny + Doprava zadarmo ETA

Ryžovar ETA Granello 3139 90000 čierny + Doprava zadarmo

49.00 €

Vaše možnosti obohacujúce Ryžovar ETA Granello 3139 90000 čierny + Doprava zadarmo od kvalitného výrobcu ETA - tento tovar si môžete nechať poslať za skvelú cenu 49.00 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 30€. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8590393260614
Do obchodu

Popis

ETA

Milujete rizoto, iné ryžové pokrmy a strukoviny, ale neustále sa vám nedarí ich uvariť tak akurát? Nestrácajte nervy a dlhé varenie si spríjemnite vychytanými spotrebičmi, ako je náš Ryžovar ETA Granello.

Tento šikovný pomocník s príkonom 700 W umožňuje zdravý spôsob prípravy všetkých druhov ryže, strukovín, polievok a dokonca aj cereálií. Maximálna kapacita, ktorú ryžovar bez problémov pojme je 1,2 kg ryže pred uvarením. Príprava pokrmov je teda veľmi rýchla a jednoduchá.

Samostatný
Ryžovar ETA Granello má úplne automatickú prevádzku a disponuje funkciou automatického udržovania teploty po dovarení. Svetelné kontrolky umožňujú vizuálne sledovať prevádzku a udržovanie teploty.

Dispozícia
Ryžovar zapnete a vypnete pomocou spínača ON / OFF. Maximálny objem nádoby je 1,8 l . Ryžovar Granello disponuje vyberateľnou nádobou z hliníka s nepriľnavým povrchom, takže sa nemusíte bát pripálenej ryže a komplikovaného čistenia. Sklenená pokrievka s otvorom pre výstup pary je veľmi praktickou záležitosťou. Tepelne izolované rukoväte po oboch stranách aj na pokrievke umožňujú ľahkú manipuláciu a prenášanie z miesta na miesto bez nebezpečenstva popálenia.

Bezpečnosť
Z bezpečnostných dôvodov je ryžovar Granello vybavený spínačom zabraňujúcim spusteniu spotrebiča bez nádoby. Tiež je vybavený funkciou ochrany proti vyvareniu vody.

Súčasťou balenia sú tiež 160 ml odmerka a ryžová lyžica ..

Parametre tovaru Ryžovar ETA Granello 3139 90000 čierny + Doprava zadarmo

Názov: Ryžovar ETA Granello 3139 90000 čierny + Doprava zadarmo

EAN: 8590393260614

Výrobca: ETA

Objem hrnca/panvice: 1.8l

Príkon hrnca/panvice: 700W

Displej: bez displeja

Nastaviteľná teplota: nie

Funkcia držanie teploty: Áno

Funkcia hrnce: ryžovar

Časovač/minútka: nie

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag